Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
Samsung
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
ML-4551ND
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
ML-4551ND show
Show alternative article codes used in the online market place
Kategorie
Laser printers are devices that print high quality text or illustrations fast. They do so by very accurately applying toner (a kind of ink powder) to the paper and then heating the paper so the toner will melt and stick to the paper.
Laserové tiskárny
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaSamsung: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 62416
This statistic is based on the 95079 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 92890 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 28 Jan 2020 15:40:54
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: 2 roky
Long product name Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4 :
The short editorial description of Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4

ML-4551ND - 1200 x 1200 dpi, 43 ppm, 500 MHz, 128MB, USB 2.0, Parallel, Ethernet
Více>>>
Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4:
The official marketing text of Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4 as supplied by the manufacturer

Představte si firemní tiskové centrum, které zpracovává všechny dokumenty. SAMSUNG ML-4551NDR je rychlá černobílá tiskárna s vestavěným připojením k síti, které je řešením velkého počtu vašich profesionálních potřeb. Je perfektní pro firmu hledající univerzální přizpůsobivou tiskárnu, která má volitelný pevný disk a velkou vstupní kapacitu.

nejrychlejší tisk
ML-4551N je nejrychlejší černobílá laserová tiskárna SAMSUNG. Tiskárny této řady tisknou rychlostí 43/45 stran za minutu (A4/Letter) a v okamžiku zvládnou obsloužit všechny veliké i malé tiskové úlohy. Úsporu času, kterou přináší její rychlost, můžete využít ke zvýšení produktivity ve své kanceláři. Zvláště, když čas je základem přínosu této tiskárny.
široké možnosti
Tiskárna podporuje širokou řadu operačních systémů a rozhraní, což z ní činí jednu z nejuniverzálnějších a nejadaptabilnějších tiskáren na trhu. Ať již používáte systém Windows, Mac nebo Linux, tiskárna je kompatibilní s většinou používaných softwarových platforem. Podporuje rozhraní USB 2.0, paralelní rozhraní a kabelové počítačové sítě.
syncThru™ – webová služba pro správu a syncThru™ – webová služba
syncThru™ – webová služba pro správu a syncThru™ – webová služba
Tiskárna ML-4551N nabízí promyšlené, ale uživatelsky přívětivé webové nástroje pro svou správu. SyncThru™ – webová služba pro správu konfiguruje a sleduje síťové tiskárny SAMSUNG a další tiskárny kompatibilní s protokolem SNMP (Simple Network Management Protocol). Umožněny jsou skupinové úlohy správy, jako je upgrade firmwaru, skupinové hlášení chyb a další IT služby. SyncThru™ – webová služba je funkcí s připojením přes LAN, kdy se zadá IP adresa tiskárny do webového prohlížeče, ze kterého lze snadno vykonávat vzdálenou konfiguraci, sledovat stav a měnit síťová nastavení prostřednictvím webové stránky, což přináší pozoruhodnou a vysoce pohotovou IT správu.

odpovídá specifikaci Energy Star
Shodou se specifikací Energy Star máte zajištěno, že model tiskárny SAMSUNG pomáhá životnímu prostředí menší spotřebou energie a šetří vám náklady. ENERGY STAR je společný program úřadu ochrany životního prostředí USA a ministerstva pro prosazování efektivity nakládání s energií USA.
nejvyšší výkon a funkce pro každou tiskovou úlohu
Výkonnost tiskárny ML-4551N je jedním z pádných důvodů, aby patřila mezi hlavní vybavení vaší kanceláře. Tato tiskárna je výkonnější než váš běžný model a nabízí neocenitelné vlastnosti a funkce-je to jedinečná volba.

výkonný procesor a paměť DDR
Tato tiskárna těží ze svého 500MHz procesoru a umožňuje nejlepší tisk za všech okolností. Systémová paměť je také rozšiřitelná od základní velikosti 128 MB až po 512 MB DDR. Kombinace mikroprocesoru SAMSUNG a výjimečně velké paměti umožňuje tiskárně získat volitelný výkon pro nejnáročnější pracoviště.

připojení, síť a komunikace
Pro více pracovních skupin v síťovém prostředí prokáže tato tiskárna s připojením k síti svou nezbytnost. Tiskárna ML-4551N je ideální pro podniková prostředí s několika odděleními, mnoha zaměstnanci a plným připojením k síti. Užijte si snadné a bezproblémové síťové řešení nabízené tiskárnou ML-4551N.

tiskárna s mnoha funkcemi pro maximální efektivitu
Vynikající funkce tiskárny ML-4551N nabízejí řadu vysoce účinných a čas šetřících profesionálních řešení, která maximalizují funkčnost tiskárny. Například třídění, tisk čárových kódů, zpožděný tisk, zkušební tisk, překryvné formuláře a systém správy úloh. A v síťových prostředích udržuje důvěrný tisk dokumenty zabezpečené. Tato široká řada profesionálních řešení umožňuje přidělování priorit, potvrzování, urychlení a poskytování profesionálního dokončení pro všechny tiskové úlohy, zejména pro velkoobjemový tisk, tisk se zvláštními časovými nároky a pro speciální tiskové potřeby.

Short summary description Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4:
This short summary of the Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4 data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

Samsung ML-4551ND, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 43 str. za minutu, Duplexní tisk, Připravenost sítě

Long summary description Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4:
This is an auto-generated long summary of Samsung ML-4551ND laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4 based on the first three specs of the first five spec groups.

Samsung ML-4551ND. Tisková technologie: Laser. Počet tiskových náplní: 1. Maximální rozlišení: 1200 x 1200 DPI. Maximální velikost papíru série A standardu ISO: A4. Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): 43 str. za minutu, Duplexní tisk. Připravenost sítě

Tisk
Barva *
The main colour of the product.
No
Tisková technologie *
Indicates the method used to print by this product.
Laser
Duplexní tisk *
Feature of computer printers and multifunction printers (MFPs) that allows the automatic printing of a sheet of paper on both sides.
Yes
Maximální rozlišení *
Maximum printing resolution.
1200 x 1200 DPI
Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) *
The print speed of a printer for black & white A4 pages, normal quality. The exact speed varies depending on the system configuration, software program, and document complexity.
43 str. za minutu
Čas první stránky (černobíle, normální kvalita)
8,5 s
Vlastnosti
Počet tiskových náplní *
The amount of print cartridges. A print cartridge is a container holding a quantity of ink which is inserted into a inkjet printer mechanism.
1
Písma tiskárny
Barcode,Bitmap,PostScript,Scalable
Bitmapové fonty
OCR-A,OCR-B
PostScriptové fonty
136
Number of bitmap fonts
1
Number of scalable fonts
45
Vstupní a výstupní kapacita
Celková vstupní kapacita *
500 listy
Celková výstupní kapacita *
250 listy
Vstupní kapacita zásobníku na papír 2
100 listy
Ruční podavač
Maximální velikost papíru série A standardu ISO *
The maximum paper size the device can handle, defined by ISO A-series.
A4
Ruční podavač
Maximální velikost tisku
The maximum size that an image can be printed with a good resolution.
210 x 297 mm
Podporovaná média
The types of media which can be used with this product.
Plain, Transparency, Label, Post Card, Envelope
Počítačová síť
Připravenost sítě *
Indicates whether the product is network-ready out of the box.
Yes
Protokoly pro management
SNMP
Výkon
Vnitřní paměť *
The amount of memory, usually measured in bytes (e.g. MB, GB), which is installed in the system's hardware.
128 MB
Maximální vnitřní paměť
The maximum amount of memory inside a product, usually measured in bytes e.g megabytes (MB) or gigabytes (GB).
512 MB
Takt procesoru
The clock rate is the fundamental rate in cycles per second (measured in hertz) at which a computer performs its most basic operations such as adding two numbers. There are more factors, like internal memory size, that influence a computer's actual response time.
500 MHz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost *
Weight of the product without packaging (net weight). If possible, the net weight is given including standard accessories and supplies. Please note that sometimes the manufacturer leaves out the weight of accessories and/or supplies.
15,6 kg
Rozměry (ŠxHxV)
Dimensions of the product (Width x Depth x Height).
396 x 453 x 353 mm
Další charakteristiky
Kompatibilní s Mac OS
Product can be used with Apple Mac software and/or hardware.
Yes
Vstupně-výstupní porty
An interface on a device to which you can connect another device.
1x USB 1x IEEE 1284 1x RJ-45
Vlastní velikost média
(76 x 127mm) - (216 x 356mm)
Upgrade paměti
Memory upgrades for the product (capacity).
Yes
Síť
10/100Base-TX
Kompatibilní operační systémy
List of desktop operating systems tested as compatible with this product.
Windows 98/Me/NT4.0/2000/XP/2003 Server Linux OS (Red Hat 8-9, Fedora Core 1-3, Mandrake 9.2-10.1, SuSE 8.2-9.2) Mac OS 10.3 +
Emulace
PS3, PCL6, IBM ProPrinter, EPSON, PDF Direct
Dodávaná písma
Yes
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Uk has collected 2 expert reviews for Samsung ML-4551ND laser printer 1200 x 1200 DPI A4 and the average expert rating is 85 of 100. The average score reflects the expert community’s view on this product. Click below and use Uk to see all ratings, product awards and conclusions.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Nl heeft 2 proffesionele recensies verzameld voor Samsung ML-4551ND laserprinter 1200 x 1200 DPI A4. Het gemiddelde van deze proffesionele recensies is 85 van de 100. De gemiddelde score geeft aan hoe profesionals dit product waarderen. Klik hieronder om naar testseek te gaan en voor alle productbeoordelingen, -testen en -conclusies.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Fr a recueilli 2 avis d’experts pour Samsung ML-4551ND imprimante laser 1200 x 1200 DPI A4 et la note moyenne est de 85 sur 100. Le score moyen reflète l’avis de la communauté des experts sur ce produit. Cliquez sur l’onglet ci-dessous et utilisez Testseek pour voir les notes, les prix de produits et les conclusions.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
De hat 2 Expertenmeinungen über Samsung ML-4551ND Laser-Drucker 1200 x 1200 DPI A4 eingeholt. Das duchschnittliche Epertenrating ist 85 von 100. Die durchschnittlich erreichte Punktezahl gibt die Meinung der Expertencommunity über das Produkt wieder. Klicken Sie unten und nutzen Sie Testseek um alle Beurteilungen, Produktauszeichnungen und Schlussfolgerungen sehen zu können.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Testseek ha raccolto 2 recensioni da parte di esperti per Samsung ML-4551ND stampante laser 1200 x 1200 DPI A4 e la valutazione media da parte degli esperti è di 85 su 100. Tale media riflette l’opinione della comunità degli esperti circa questo prodotto. Fate clic qui sotto e usate Testseek per visualizzare tutte le valutazioni, i premi ricevuti dal prodotto e le conclusioni.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Es ha coleccionado 2 opiniones de expertos para Samsung ML-4551ND impresora láser 1200 x 1200 DPI A4 y la calificación media es 85 de 100. El promedio de la calificación refleja la opinión de la comuniudad de los expertos referente a este producto. Haga click abajo y use Testseek para poder ver todas las calificaciones, galardones y conclusiones del producto.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Dk har samlet 2 ekspertanmeldelser for Samsung ML-4551ND laser printer 1200 x 1200 dpi A4 og den gennemsnitlige ekspertbedømmelse er 85 af 100. Den gennemsnitlige score reflekterer ekspertpanelets opfattelse af dette produkt. Klik nedenfor og brug Dk for at se alle bedømmelser, produkter og konklusioner.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Testseek получил 2 экспертных оценок для Samsung ML-4551ND лазерный принтер 1200 x 1200 DPI A4, средний экспертный рейтинг составляет 85 из 100. Средняя сумма баллов отображает мнение экспертного общества о продукте. Нажмите ниже, чтобы использовать Testseek для просмотра всех рейтингов, наград продукта и заключений.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Se har samlat in 2 experttester för Samsung ML-4551ND laserskrivare 1200 x 1200 DPI A4 och det genomsnittliga betyget är 85 av 100. Det genomsnittliga betyget reflekterar experternas samlade syn på denna produkt. Klicka nedanför och använd Se för att se alla betyg, utmärkelser och kommentarer.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
A Testseek 2 szakértő elemzését gyűjtötte össze a Samsung ML-4551ND lézeres nyomtató 1200 x 1200 DPI A4-ről és az átlagos szakértői értékelés 85 pont volt az elérhető 100-ból. Az átlagos pontszám hűen tükrözi a szakértői közösség véleményét erről a termékről. Kattintson az alábbiakra és használja a Testseeket arra, hogy lássa az összes értékelést, a termék díjait és a végkövetkeztetéseket.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Testseek har samlet 2 ekspertomtaler for Samsung ML-4551ND laserskriver 1200 x 1200 DPI A4 og gjennomsnittlig rating fra ekspertene er 85 av 100. Gjennomsnittlig score gjenspeiler hvordan ekspertmiljøet ser på dette produktet. Klikk under og bruk Testseek for å se alle stemmene, prisbelønninger og konklusjoner.
85%
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Es has recollit 2 revisions d'experts per Samsung ML-4551ND Impressora làser 1200 x 1200 DPI A4 i la qualificació mitjana dels experts és de 85 sobre 100. La puntuació mitjana reflecteix l'opinió de la comunitat d'experts sobre este producte. Feu clic a continuació i utilitzeu Testseek per veure totes les qualificacions, premis de productes i conclusions.
85%
Zdroj Prohlédnout připomínky Skóre
goodgearguide.com.au
Updated:
2011-11-05 18:26:40
Samsungs ML-4551ND is the companys top-of-the-line monochrome laser printer, and it offers network connectivity and fast print speeds. Although its print quality isnt as consistent as HPs LaserJet P4015n, the Samsung ML-4551ND laser printer can still produce accurate documents. The ML-4551ND monochrome laser printer has a 500-sheet front-facing paper cassette and a 100-sheet multipurpose tray. Samsung quotes the ML-4551ND laser printers monthly duty cycle at a maximum of 200,000 pages, so...
Good Good print quality, fast, cheap to run...
Bad DHCP-assigned IP addresses aren’t displayed on the printer, network security protocols could be better...
Bottom line Samsung’s ML-4551ND offers lightning-fast printing without sacrificing quality. Better text printers are available, but this printer remains exceptional value...
85%
Pcwelt.de
Updated:
2011-10-04 03:00:27
Der Samsung ML-4551ND ist ein Schwarzweiß-Laserdrucker für den Einsatz im Netzwerk. Seine Druckgeschwindigkeit ist hoch, die Druckqualität überzeugend. Der Schwarzweiß-Laserdrucker Samsung ML-4551ND ist ein Profidrucker für den Einsatz im Netzwerk...
0%
Značka Obrázek Kód produktu Produkt Stock Cena od
Samsung ML-4551N Mono Laser Printers 1200 x 1200 DPI A4 Samsung ML-4551N Mono Laser Printers 1200 x 1200 DPI A4
(show image)
ML-4551N ML-4551N Mono Laser Printers 0.00
(excl. VAT)
0 (incl. VAT)