Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Linksys 100BASE-LX MINI-GBIC SFP konvertor síťové kabeláže 100 Mbit/s 1310 nm

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
Linksys
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
100BASE-LX MINI-GBIC SFP
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
MFELX1-EU
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma Linksys: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 5789
This statistic is based on the 84623 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 82678 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 04 dub 2019 07:44:49
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Více>>>
Short summary description Linksys 100BASE-LX MINI-GBIC SFP konvertor síťové kabeláže 100 Mbit/s 1310 nm:
This short summary of the Linksys 100BASE-LX MINI-GBIC SFP konvertor síťové kabeláže 100 Mbit/s 1310 nm data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

Linksys 100BASE-LX MINI-GBIC SFP, 100 Mbit/s, 100BASE-LX, Kabel, 10000 m, 1310 nm, FCC Part15 Class B, UL, cUL, ICES-003, CB.

Long summary description Linksys 100BASE-LX MINI-GBIC SFP konvertor síťové kabeláže 100 Mbit/s 1310 nm:
This is an auto-generated long summary of Linksys 100BASE-LX MINI-GBIC SFP konvertor síťové kabeláže 100 Mbit/s 1310 nm based on the first three specs of the first five spec groups.

Linksys 100BASE-LX MINI-GBIC SFP. Maximální přenosová rychlost: 100 Mbit/s, Technologie kabeláže: 100BASE-LX. Technologie propojení: Kabel. Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m, Vlnová délka: 1310 nm. Certifikace: FCC Part15 Class B, UL, cUL, ICES-003, CB.. Spotřeba elektrické energie: 1 W

Počítačová síť
Maximální přenosová rychlost *
100 Mbit/s
Technologie kabeláže
100BASE-LX
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Maximální přenosová vzdálenost *
10000 m
Vlnová délka *
1310 nm
Vzhled
Certifikace
FCC Part15 Class B, UL, cUL, ICES-003, CB.
Příkon
Spotřeba elektrické energie
1 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
18 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 85%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Další charakteristiky
Rozměry (ŠxHxV)
13 x 59 x 6 mm
Konektor(y)
Duplex LX
Customer service details