This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Color LaserJet 3000n Printer

Přidat k porovnání
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Color LaserJet 3000n Printer
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q7534A#401/KITQ7560A
Icecat Product ID :
Kvalita datového listu: created by   HP
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
created by   HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 27829
This statistic is based on the 97136 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94642 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 14 Dec 2021 09:58:43
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Služba (pozáruční): Bezplatná telefonická podpora po dobu trvání záruk na produkt; servisní smlouva HP Care Pack, která rozšiřuje záruku na produkty HP LaserJet (jeden rok) a prodlužuje pokrytí až na pět let (volitelné); servisní smlouva HP (volitelné)
Záruka: Limitovaná jednoletá záruka následující den v místě zákazníka
Long product name HP Color LaserJet 3000n Printer :
The short editorial description of HP Color LaserJet 3000n Printer

Laserová tiskárna, která poskytuje rychlý monochromatický tisk a navíc barvy dobré kvality, kdykoli jsou zapotřebí, uspokojí různorodé potřeby pracovního týmu. Udržujte náklady na tisk na nízké úrovni s volbou Colour Access a konzistentně nízkými náklady na černobílý tisk.
Více>>>
HP Color LaserJet 3000n Printer:
The official marketing text of HP Color LaserJet 3000n Printer as supplied by the manufacturer

Není třeba dělat ústupky na úkor rychlosti, spolehlivosti a hospodárnosti v porovnání s monochromatickými laserovými tiskárnami. Tiskárna HP Color LaserJet 3000 je ideální řešení. Poskytuje funkčnost stolní laserové tiskárny s obvyklými vysokými rychlostmi tisku, a navíc nabízí výhody barevného tisku tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Technologie HP Imageret 2400 zajišťuje vynikající výsledky a volby Colour Access umožňují rozhodovat o tom, jak a kdy budou barvy použity.

Short summary description HP Color LaserJet 3000n Printer:
This short summary of the HP Color LaserJet 3000n Printer data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Color LaserJet 3000n Printer

Long summary description HP Color LaserJet 3000n Printer:
This is an auto-generated long summary of HP Color LaserJet 3000n Printer based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Color LaserJet 3000n Printer