Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1915A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698419298
Kategorie Fólie pro tisk
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 79949
This statistic is based on the 88843 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 86856 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 12 úno 2020 03:47:51
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
HP Two View Cling (0,0 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m :
The short editorial description of HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m

Samolepicí oboustranná průhledná fólie HP Two-view Cling Film, 240 g/m2 – 1 067 mm x 22,9 m
Více>>>
HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m:
The official marketing text of HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m as supplied by the manufacturer

Průsvitná polyesterová samolepicí fólie o tloušťce 230 mikrometrů k tisku na zadní stranu, ideální pro složitou grafiku. Tato fólie, matná na jedné straně a s lepivou vrstvou s  na straně druhé, se snadno nalepuje na libovolný hladký povrch a umožňuje snadné přemístění.Živé barvy na obou stranách při použití barviva inkoustů HP. Ideální například pro oblast maloobchodu.

Lepicí fólie, dodává se se smazatelným popisovačem, snadno se uchycuje a snímá.

Snadno se nalepuje a může být přemisťován, aniž by na povrchu zanechával zbytky lepidla.

Short summary description HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m:
This short summary of the HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m, Matný, 240 g/m², Švýcarsko, 15 - 35 °C, 20 - 80%

Long summary description HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m:
This is an auto-generated long summary of HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m. Typ povrchu: Matný, Hmotnost média: 240 g/m², Země původu: Švýcarsko

Vlastnosti
Typ povrchu
Matný
Hmotnost média
240 g/m²
Země původu
Švýcarsko
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 35 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Technické detaily
Délka
22,9 m
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details
X