Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1745A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184826016
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 67101
This statistic is based on the 96340 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94174 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 08 Jan 2021 18:00:53
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m :
The short editorial description of HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m

Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě HP Paper-backed Polyester Fabric, 130 g/m2 – 914 mm x 10 m
Více>>>
HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m:
The official marketing text of HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m as supplied by the manufacturer

Polyesterová textilie HP Paper-backed Polyester Fabric je médium ze 100% polyesterové pleteniny. Zpomaluje hoření a nabízí vynikající vlastnosti při zavěšení. Toto všestranné médium je ideální na širokou škálu aplikací – reklamní tabule, závěsy, dekorace a výzdobu výkladů.Polyesterová textilie HP Paper-backed Polyester Fabric přináší tiskové výsledky vynikající kvality s brilantními a živými barvami. Má jedinečný vzhled a působivost tkaniny, jež reklamním tabulím propůjčí živost a materiálům ve výkladech dodá jedinečnost.

Polyesterová textilie HP Paper-backed Polyester Fabric je vhodná k tisku s inkousty UV nebo inkousty na bázi barviva ve většině velkoformátových tiskáren. Materiál je fixován na papírovém podkladě, aby bylo zajištěno stabilní podávání v tiskárně.

Polyesterová textilie HP Paper-backed Polyester Fabric je trvanlivý materiál s odolností proti roztržení a rozmazání. 100% polyesterová tkanina pro vzhled a působivost nejvyšší kvality.

Short summary description HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m:
This short summary of the HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m, 10 m, Matný, 290 µm, 110 g/m²

Long summary description HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m:
This is an auto-generated long summary of HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Textilie na bázi polyesteru na papírovém podkladě – 914 mm x 10 m. Délka role: 10 m, Typ povrchu: Matný, Tloušťka tiskového materiálu: 290 µm, Hmotnost tiskového média: 110 g/m²

Vlastnosti
Délka role
10 m
Průměr jádra
5,08 cm
Tloušťka tiskového materiálu
290 µm
Hmotnost tiskového média
110 g/m²
Skladovatelnost tiskového materiálu
1 rok/roky
Typ povrchu
Matný
Země původu
Německo
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 30 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Hmotnost a rozměry
Rozměry (ŠxHxV)
950 x 127 x 127 mm
Hmotnost
2,9 kg
Rozměry palety
1220 x 1070 x 1020 mm
Údaje o balení
Velikost obalu (š x h x v)
950 x 127 x 127 mm
Hmotnost včetně balení
2,9 kg
Logistická data
Hmotnost palety
216 kg
Další charakteristiky
Počet na paletě
42 kusů
Laminace tiskového materiálu
pressure-sensitive laminate films
Velikost jádra
2"
Počet kusů v balení
1 kusů