Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1733A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184825897
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 92662
This statistic is based on the 96359 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94187 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 08 Jan 2021 18:00:44
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Samolepicí papír HP pro vnitřní použití (0.2 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m :
The short editorial description of HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m

Samolepicí papír pro vnitřní použití HP Self-adhesive Indoor Paper, 170 g/m2 - 914 mm x 22,9 m
Více>>>
HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m:
The official marketing text of HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m as supplied by the manufacturer

Samolepicí papír HP Self-adhesive Indoor Paper je vysoce kvalitní bílý neprůsvitný papír se samolepicí vrstvou k trvalému nalepení. Povrchová vrstva tohoto média se skvěle hodí k plnobarevnému inkoustovému tisku.Samolepicí papír HP Self-adhesive Indoor Paper poskytuje vysoké rozlišení, dobrou barevnou sytost a vynikající ostrost okrajů. Tento vysoce kvalitní bílý neprůsvitný papír je ideální na samolepicí plakáty a poutače k nejrůznějšímu použití v interiéru.

Samolepicí papír HP Self-adhesive Indoor Paper má vynikající charakteristiky z hlediska manipulace díky vysoké mechanické stabilitě a odolnosti proti roztržení. Je zvlášť vhodný na montované projekty, protože není nutné používat upevňovací samolepicí materiály.

Samolepicí papír HP Self-adhesive Indoor Paper je vysoce odolný proti otěru a obrušování. Stálé lepidlo a podklad jsou zárukou snadné instalace.

Short summary description HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m:
This short summary of the HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m, Inkoustový tisk, Matný, 1 listy, Bílá, 170 g/m², 7.1 µm

Long summary description HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m:
This is an auto-generated long summary of HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Samolepicí papír pro vnitřní použití - 914 mm x 22,9 m. Doporučené použití: Inkoustový tisk, Typ povrchu: Matný, Listů v balení: 1 listy. Šířka balení: 960 mm, Hloubka balení: 135 mm, Výška balení: 135 mm. Počet kusů v balení: 1 kusů, Velikost: 94 cm (37")

Vlastnosti
Doporučené použití *
Inkoustový tisk
Typ povrchu *
Matný
Listů v balení *
1 listy
Barva *
Bílá
Hmotnost média *
170 g/m²
Tloušťka tiskového materiálu
7.1 µm
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
960 mm
Hloubka balení
135 mm
Výška balení
135 mm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
4,75 kg
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 35 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
10 - 30 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 60%
Další charakteristiky
Počet kusů v balení
1 kusů
Velikost
94 cm (37")