Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1298B
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184634444
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 95269
This statistic is based on the 96352 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94184 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 08 Jan 2021 18:00:36
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Papír HP LaserJet tough paper (0.1 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Záruka: Na tento produkt HP se poskytuje záruka se zákaznickým servisem a podporou HP.
Prohlášení o standardní záruce: Na tento produkt HP se poskytuje záruka se zákaznickým servisem a podporou HP. Nejste-li zcela spokojeni, navštivte webový server HP na adrese http:///support, kde získáte informace o službách a podpoře HP, nebo se o záruce informujte u prodejce. Vaše zákonná práva nebudou žádným způsobem dotčena.
Long product name HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm :
The short editorial description of HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm

Tvrdý papír pro laserové tiskárny HP LaserJet Tough Paper, 165 g/m2 – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm
Více>>>
HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm:
The official marketing text of HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm as supplied by the manufacturer

Papír HP LaserJet Tough Paper má saténový povrch a umožňuje bohatý, živý výstup. Tento unikátní papír se netrhá a odolává i vlivům počasí – dešti nebo slunci. Výborně se hodí k tvorbě dokumentů vyžadujících trvanlivost a dlouhou životnost.Téměř nezničitelný materiál odolný proti roztržení, který kombinuje trvanlivost plastového materiálu s vhodností papírového materiálu k tisku
Zcela vodovzdorný – uchová si tvar, barvy a čistotu i při potřísnění vodou


Atraktivní saténový povrch zajišťuje vysoce kvalitní vzhled a působivost
Navržen k práci s tiskárnami HP LaserJet k tisku čistého, ostrého textu a působivé grafiky s živými barvami
Oboustranná povrchová úprava umožňuje tisk na obě strany


Trvanlivost a všestrannost – eliminuje potřebu laminování
V případě potřeby může být předřezaný a přehnutý
Ideální na prodejní pomůcky, příručky, jídelní lístky a další materiály, které jdou z ruky do ruky; také vhodné k venkovním aplikacím, např. mapy a značení

Short summary description HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm:
This short summary of the HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm, Laserový tisk, A4 (210x297 mm), Satin, 50 listy, Bílá, 165 g/m²

Long summary description HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm:
This is an auto-generated long summary of HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Tvrdý papír pro laserové tiskárny – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm. Doporučené použití: Laserový tisk, Velikost papíru: A4 (210x297 mm), Typ povrchu: Satin. Šířka balení: 220,2 mm, Hloubka balení: 309,9 mm, Výška balení: 19,1 mm

Vlastnosti
Doporučené použití *
Laserový tisk
Velikost papíru *
A4 (210x297 mm)
Typ povrchu *
Satin
Listů v balení *
50 listy
Barva *
Bílá
Hmotnost média *
165 g/m²
Vlastnosti
Tloušťka tiskového materiálu
5 µm
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
220,2 mm
Hloubka balení
309,9 mm
Výška balení
19,1 mm
Hmotnost včetně balení
700 g