Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
19
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C6628AE
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184756214 show
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 131040
This statistic is based on the 96359 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94187 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 15 Jan 2021 05:23:53
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu. Záruka se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická :
The short editorial description of HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická

Černá inkoustová tisková kazeta HP 19
Více>>>
HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická:
The official marketing text of HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická as supplied by the manufacturer

Černá inkoustová tisková kazeta HP 19 zaručuje výsledky profesionální kvality i na běžný papír. Byla speciálně navržena tak, aby spolehlivě pracovala při proměnlivé nadmořské výšce i teplotě, což znamená, že je ideální pro obchodníky na cestách.Černá inkoustová tisková kazeta HP 19 je ideální pro obchodníky na cestách. Byla speciálně vyrobena tak, aby spolehlivě spolupracovala s přenosnými tiskárnami HP při proměnlivé nadmořské výšce i teplotě.

Patentované inkousty černé inkoustové tiskové kazety HP 19 poskytují vynikající kvalitu tisku u všech dokumentů, dokonce i u běžného papíru.

Černá inkoustová tisková kazeta HP 19 pracuje s širokým rozpětím papírů a fólií a poskytuje tak profesionální výsledky. Při použití s tříbarevnou inkoustovou tiskovou kazetou HP 49 získáte nádherné barevné obrázky a ostrý text.

Short summary description HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická:
This short summary of the HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 19, Originální, Inkoust na bázi barvy, Černá fotografická, HP Deskjet 350C & 350Cbi Portable Printers, 1 kusů, Inkoustový tisk

Long summary description HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická:
This is an auto-generated long summary of HP 19 1 kusů Originální Standardní výtěžnost Černá fotografická based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 19. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na bázi barvy, Tiskové barvy: Černá fotografická. Šířka: 114 mm, Hloubka: 36,3 mm, Výška: 103 mm. Rozměry (ŠxHxV): 114 x 36,3 x 103 mm, Velikost obalu (š x h x v): 116,8 x 35,6 x 139,7 mm, Délka balení: 3,56 cm

Vlastnosti
Tisková technologie
Inkoustový tisk
Bublinkový grafický tisk BCP
Černá
Kompatibilita *
HP Deskjet 350C & 350Cbi Portable Printers
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Typ inkoustu *
Inkoust na bázi barvy
Tiskové barvy *
Černá fotografická
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
0 - 40 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-15 - 35 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 95 °F
Hmotnost a rozměry
Šířka
114 mm
Hloubka
36,3 mm
Výška
103 mm
Hmotnost
50 g
Šířka balení
116,8 mm
Výška balení
139,7 mm
Hmotnost včetně balení
52 g
Další charakteristiky
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
313 x 235 x 187
Rozměry (ŠxHxV)
114 x 36,3 x 103 mm
Inkoustová kapka
85 pl
Velikost obalu (š x h x v)
116,8 x 35,6 x 139,7 mm
Délka balení
3,56 cm