Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
19
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C6628AE
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184756214 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 131040
This statistic is based on the 88843 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 86856 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 13 bře 2020 02:36:09
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
HP no.19 black inkjet print cartridge (0,2 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu. Záruka se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů :
The short editorial description of HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů

Černá inkoustová tisková kazeta HP 19
Více>>>
HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů:
The official marketing text of HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů as supplied by the manufacturer

Černá inkoustová tisková kazeta HP 19 zaručuje výsledky profesionální kvality i na běžný papír. Byla speciálně navržena tak, aby spolehlivě pracovala při proměnlivé nadmořské výšce i teplotě, což znamená, že je ideální pro obchodníky na cestách.Černá inkoustová tisková kazeta HP 19 je ideální pro obchodníky na cestách. Byla speciálně vyrobena tak, aby spolehlivě spolupracovala s přenosnými tiskárnami HP při proměnlivé nadmořské výšce i teplotě.

Patentované inkousty černé inkoustové tiskové kazety HP 19 poskytují vynikající kvalitu tisku u všech dokumentů, dokonce i u běžného papíru.

Černá inkoustová tisková kazeta HP 19 pracuje s širokým rozpětím papírů a fólií a poskytuje tak profesionální výsledky. Při použití s tříbarevnou inkoustovou tiskovou kazetou HP 49 získáte nádherné barevné obrázky a ostrý text.

Short summary description HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů:
This short summary of the HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 19, Originální, Inkoust na bázi barvy, Černá fotografická, HP Deskjet 350C & 350Cbi Portable Printers, 1 kusů, Inkoustový tisk

Long summary description HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů:
This is an auto-generated long summary of HP 19 Originální Černá fotografická 1 kusů based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 19. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na bázi barvy, Tiskové barvy: Černá fotografická. Šířka: 114 mm, Hloubka: 36,3 mm, Výška: 103 mm. Rozměry (ŠxHxV): 114 x 36,3 x 103 mm, Velikost obalu (š x h x v): 116,8 x 35,6 x 139,7 mm, Délka balení: 3,56 cm. Počet kusů v balení: 1 kusů. Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v): 313 x 235 x 187, Inkoustová kapka: 85 pl

Vlastnosti
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na bázi barvy
Tiskové barvy *
Černá fotografická
Multi balení *
No
Kompatibilita *
HP Deskjet 350C & 350Cbi Portable Printers
Počet kusů v balení *
1 kusů
Tisková technologie
Inkoustový tisk
Bublinkový grafický tisk BCP
Černá
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
0 - 40 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-15 - 35 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 95 °F
Hmotnost a rozměry
Šířka
114 mm
Hloubka
36,3 mm
Výška
103 mm
Hmotnost
50 g
Šířka balení
116,8 mm
Výška balení
139,7 mm
Hmotnost včetně balení
52 g
Další charakteristiky
Rozměry (ŠxHxV)
114 x 36,3 x 103 mm
Velikost obalu (š x h x v)
116,8 x 35,6 x 139,7 mm
Délka balení
3,56 cm
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
313 x 235 x 187
Inkoustová kapka
85 pl
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Customer service details
X