Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
C6614NE
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C6614NE
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184756078 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 74757
This statistic is based on the 96226 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94029 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 04 Apr 2019 03:52:02
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
HP no.20 black inkjet print cartridges (0.1 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Společnost HP zaručuje koncovému uživateli, že produkty společnosti HP nejsou závadné po stránce materiálu a zpracování, při normálním použití v souladu se specifikacemi a do data uvedeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakýmkoli způsobem upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u svého prodejce nebo na /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Prohlášení o standardní záruce: HP warrants that HP products are free from defects in workmanship or material under normal use in accordance with specifications until the date marked on the product.does not cover empty products or products that have been modified in any way. For completedetails contact your dealer or see /support/inkjet_warranty. You may also have statutory legal rights against the seller in addition to this manufacturer'swhich are not restricted by this manufacturer's
Long product name HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá :
The short editorial description of HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá

HP 20 Black Inkjet Print Cartridge
Více>>>
HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá:
The official marketing text of HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá as supplied by the manufacturer

Černé inkoustové tiskové kazety HP 20 přinášejí patentovaný inkoust HP na bázi pigmentu a poskytují tak černobílému textu čisté a syté barvy fotografické kvality a vynikající kvalitu tisku. Inkousty jsou dostupné ve dvou velikostech, čímž zajišťují splnění různých potřeb.

Černá inkoustová tisková kazeta HP 20 poskytuje vynikající kvalitu tisku na jakýkoli papír, dokonce i na běžný papír. Je kompatibilní se všemi médii HP a ideální pro řadu tiskových aplikací.Černé inkoustové tiskové kazety HP 20 přinášejí inkousty HP na bázi pigmentu zajišťující vynikající kvalitu při každém tisku. Ostrý černobílý text a jasná grafika zajišťují výsledky profesionální kvality.Černé inkoustové tiskové kazety HP 20 jsou ideální pro malé kanceláře a domácí uživatele, kteří požadují odolný tisk vysoké kvality za nízkou cenu. Tato kazeta je dostupná ve dvou velikostech, čímž splňuje potřeby uživatelů malých kanceláří i rodin.

Short summary description HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá:
This short summary of the HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP C6614NE, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Černá, 1 kusů

Long summary description HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá:
This is an auto-generated long summary of HP C6614NE inkoustová náplň 1 kusů Originální Černá based on the first three specs of the first five spec groups.

HP C6614NE. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Černá

Vlastnosti
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Vlastnosti
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Černá