Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
C6035A
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C6035A show
Show alternative article codes used in the online market place
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698171769 show
Kategorie
Large format media include billboard posters and large outdoor screens.
Velkoformátová média
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 323331
This statistic is based on the 96226 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94029 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 25 Dec 2020 02:00:32
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
HP bright white inkjet paper datasheet (0.6 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http:///go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.
Záruka: Společnost HP vám jako koncovému zákazníkovi zaručuje, že velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Pokud společnost HP na takovou vadu v průběhu záruční doby upozorníte, společnost HP podle vlastního rozhodnutí vymění vadný produkt za stejný či srovnatelný dle svého výběru, nebo vám vrátí částku, za kterou jste produkt zakoupili. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP. V RÁMCI STANOVENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY VYLUČUJE VÝŠE UVEDENÁ ZÁRUKA JAKÉKOLI DALŠÍ PÍSEMNÉ NEBO ÚSTNÍ, ZÁRUČNÍ ČI JINÉ PODMÍNKY. SPOLEČNOST HP KONKRÉTNĚ ODMÍTÁ JAKÉKOLI PŘEDPOKLÁDANÉ ZÁRUKY ČI PODMÍNKY ZAHRNUJÍCÍ, NE VŠAK VÝHRADNĚ, ZÁRUKY PRODEJNOSTI, SPOKOJENOSTI S KVALITOU NEBO VHODNOSTI POUŽITÍ PRO URČITÝ ÚČEL. V MÍŘE STANOVENÉ MÍSTNÍMI ZÁKONY NEBUDE SPOLEČNOST HP ANI JEJÍ DODAVATELÉ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVÍDAT ZA JAKÉKOLI PŘÍMÉ, ZVLÁŠTNÍ, NÁHODNÉ, NÁSLEDNÉ ANI JINÉ ŠKODY (VČETNĚ ZTRÁT ZISKU ČI DAT), A TO ANI V PŘÍPADĚ ŽALOBY NA ZÁKLADĚ SMLOUVY NEBO OBČANSKOPRÁVNÍHO DELIKTU ANI V JINÝCH PŘÍPADECH. V ROZSAHU URČENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY JSOU PRÁVA NA NÁPRAVU UVEDENÁ V TÉTO ZÁRUCE VAŠIMI JEDINÝMI A VÝHRADNÍMI PRÁVY. PODMÍNKY ZÁRUKY OBSAŽENÉ V TOMTO PROHLÁŠENÍ (S VÝJIMKOU ZÁKONEM POVOLENÉ MÍRY) NEVYLUČUJÍ, NEOMEZUJÍ ANI NEUPRAVUJÍ ZÁVAZNÁ ZÁKONNÁ PRÁVA VZTAHUJÍCÍ SE K PRODEJI TOHOTO PRODUKTU ZÁKAZNÍKOVI.
Long product name HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m :
The short editorial description of HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m

Jasně bílý papír HP Bright White Inkjet Paper, 90 g/m2 – 610 mm x 45,7 m
Více>>>
HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m:
The official marketing text of HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m as supplied by the manufacturer

Jasně bílý papír HP Bright White Inkjet Paper s technologií ColorPRO zajišťuje profesionální kvalitu při stálé produkční rychlosti. Běžný papír s certifikací FSC®[1] zajišťuje výraznější barvy, ostřejší text a grafiku a vyšší kontrast odstínů černé, abyste získali působivé výsledky.Poznejte výrazný rozdíl. Podívejte se na přesné čáry s ostrými detaily. Podívejte se na působivou grafiku s rozšířeným barevným rozsahem. Jasně bílý papír HP Bright White Inkjet Paper s technologií ColorPRO zajišťuje působivé výsledky v profesionální kvalitě.

Tiskové materiály HP byly vyvinuty společně s inkousty a tiskárnami HP, aby zajišťovaly trvale kvalitní tisk. S tímto recyklovatelným papírem s certifikací FSC®[1] přispějete k dodržování závazků vaší společnosti i vašich zákazníků vůči ochraně životního prostředí.

Optimalizujte každodenní tisk se spolehlivými a bezproblémovými parametry cenově výhodného jasně bílého papíru HP Bright White Inkjet Paper. Mnoho variant včetně metrických formátů usnadňuje práci a zajišťuje vyšší produktivitu společně s nižšími náklady na tisk.

Short summary description HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m:
This short summary of the HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP C6035A, 45,7 m, 90 g/m²

Long summary description HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m:
This is an auto-generated long summary of HP C6035A velkoformátové médium 45,7 m based on the first three specs of the first five spec groups.

HP C6035A. Délka role: 45,7 m, Hmotnost tiskového média: 90 g/m²

Vlastnosti
Délka role
45,7 m
Průměr jádra
5,08 cm
Hmotnost tiskového média
90 g/m²
Skladovatelnost tiskového materiálu
2 rok/roky
Země původu
Polsko
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 30 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
10 - 30 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 60%
Hmotnost a rozměry
Rozměry (ŠxHxV)
111 x 108 x 661 mm
Hmotnost
3,31 kg
Rozměry palety
1199 x 798 x 823 mm
Údaje o balení
Velikost obalu (š x h x v)
111 x 108 x 661 mm
Hmotnost včetně balení
3,31 kg
Logistická data
Hmotnost europalety
224 kg
Hmotnost palety
224 kg
Další charakteristiky
Jas tiskového materiálu
113
Počet na paletě
60 kusů
Bělost tiskového materiálu
166
Velikost jádra
2"
Počet kusů v balení
1 kusů
Počet na europaletě
60 kusů
Země Distributor
Nederland 2 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
United Kingdom 5 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)