Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 83 1 kusů Originální Žlutá

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
83
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C5003A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0025184252892 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 57865
This statistic is based on the 96333 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94159 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 08 Jan 2021 03:39:32
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 83 1 kusů Originální Žlutá :
The short editorial description of HP 83 1 kusů Originální Žlutá

Výhodná sada žluté inkoustové kazety UV a tiskové hlavy HP Value Pack řady 80, 680 ml
Více>>>
HP 83 1 kusů Originální Žlutá:
The official marketing text of HP 83 1 kusů Originální Žlutá as supplied by the manufacturer

HP 83 UV Value Packs obsahují inkoustovou kazetu HP 83 UV a tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav HP 83 UV a tvoří modulární inkoustový systém, který automaticky zajišťuje rychlý tisk odolný vůči UV záření.Inkoustový systém HP 83 byl společností HP navržen a testován tak, aby přesně pracoval s tiskárnami řady HP Designjet 5500/5000 a kompatibilním tiskovým materiálem HP a poskytoval profesionální výsledky přesně podle vašich požadavků.

Value Pack nabízí tyto systémové komponenty za nižší cenu, než kdybyste je kupovali jednotlivě.

Vždy čistý a ostrý tisk.

Short summary description HP 83 1 kusů Originální Žlutá:
This short summary of the HP 83 1 kusů Originální Žlutá data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 83, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Žlutá, 1 kusů, -40 - 60 °C, 5 - 40 °C

Long summary description HP 83 1 kusů Originální Žlutá:
This is an auto-generated long summary of HP 83 1 kusů Originální Žlutá based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 83. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Žlutá. Šířka balení: 114,3 mm, Hloubka balení: 320 mm, Výška balení: 88,9 mm

Vlastnosti
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Žlutá
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 40 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
114,3 mm
Hloubka balení
320 mm
Výška balení
88,9 mm
Hmotnost včetně balení
1,18 kg