Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 83 1 kusů Originální Černá

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
83
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C5000A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0025184252861 show
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 73820
This statistic is based on the 96359 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94187 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 08 Jan 2021 03:39:32
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 83 1 kusů Originální Černá :
The short editorial description of HP 83 1 kusů Originální Černá

Výhodná sada černé inkoustové kazety UV a tiskové hlavy HP Value Pack řady 80, 680 ml
Více>>>
HP 83 1 kusů Originální Černá:
The official marketing text of HP 83 1 kusů Originální Černá as supplied by the manufacturer

HP 83 UV Value Packs obsahují inkoustovou kazetu HP 83 UV a tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav HP 83 UV a tvoří modulární inkoustový systém, který automaticky zajišťuje rychlý tisk odolný vůči UV záření.Inkoustový systém HP 83 byl společností HP navržen a testován tak, aby přesně pracoval s tiskárnami řady HP Designjet 5500/5000 a kompatibilním tiskovým materiálem HP a poskytoval profesionální výsledky přesně podle vašich požadavků.

Balení Value Pack nabízí tyto systémové komponenty za nižší cenu, než kdybyste je kupovali jednotlivě.

Vždy čistý a ostrý tisk.

Short summary description HP 83 1 kusů Originální Černá:
This short summary of the HP 83 1 kusů Originální Černá data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 83, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Černá, 1 kusů, 114,3 mm, 320 mm

Long summary description HP 83 1 kusů Originální Černá:
This is an auto-generated long summary of HP 83 1 kusů Originální Černá based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 83. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Černá. Šířka balení: 114,3 mm, Hloubka balení: 320 mm, Výška balení: 88,9 mm

Vlastnosti
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
114,3 mm
Hloubka balení
320 mm
Výška balení
88,9 mm
Hmotnost včetně balení
1,18 kg