Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 81 Originální Purpurová

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
81
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C4992A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0025184252700 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 73341
This statistic is based on the 96188 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 93975 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 11 Jan 2021 22:16:40
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Product Brochure/Datasheet (1.5 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 81 Originální Purpurová :
The short editorial description of HP 81 Originální Purpurová

Výhodná sada purpurové inkoustové kazety a tiskové hlavy HP Value Pack řady 81, 680 ml
Více>>>
HP 81 Originální Purpurová:
The official marketing text of HP 81 Originální Purpurová as supplied by the manufacturer

HP 81 Dye Value Packs obsahují inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav v jediném balení a poskytují tak zákazníkům s produkčním tiskem další úsporu nákladů při zvýšeném pohodlí práce.Inkousty HP 81 na bázi barviva byly navrženy tak, aby poskytovaly nejzářivější fotorealistické obrázky a živou, plnobarevnou grafiku.

Technologie HP Photoret III Precision. Více kapiček inkoustu je vrstveno do jednoho bodu a vytváří tak plynulejší barevné přechody a větší počet přímo tisknutelných barev. Přesné umisťování bodů zajišťuje vždy čistý a vždy ostrý tisk čárových výkresů.

Tiskové hlavy šířky 2,5 cm, každá s 512 tryskami, vytvářejí širší tiskový pás – v porovnání s hlavami o 240 tryskách používanými u inkoustových systémů řady HP Designjet CP.

Short summary description HP 81 Originální Purpurová:
This short summary of the HP 81 Originální Purpurová data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 81, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Purpurová, HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps, Inkoustový tisk, Purpurová

Long summary description HP 81 Originální Purpurová:
This is an auto-generated long summary of HP 81 Originální Purpurová based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 81. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Purpurová. Šířka balení: 114,3 mm, Hloubka balení: 89 mm, Výška balení: 320 mm. Počet na paletě: 360 kusů, Hmotnost palety: 512,6 kg. Velikost obalu (š x h x v): 114,3 x 88,9 x 320 mm. Záběr tiskové hlavy: 2,16 cm (0.85")

Vlastnosti
Tisková technologie
Inkoustový tisk
Bublinkový grafický tisk BCP
Purpurová
Kompatibilita *
HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Purpurová
Záběr tiskové hlavy
2,16 cm (0.85")
Počet kusů v balení
1 kusů
HP segment
Firemní
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
114,3 mm
Hloubka balení
89 mm
Výška balení
320 mm
Hmotnost včetně balení
1,18 kg
Logistická data
Počet na paletě
360 kusů
Hmotnost palety
512,6 kg
Další charakteristiky
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
340 x 147 x 485
Rozměry palety
1200 x 800 x 1277 mm
Velikost obalu (š x h x v)
114,3 x 88,9 x 320 mm
Trysky tiskové hlavy
512
Velikost palety (EU)
1200 x 800 x 1277 mm
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)