Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 81 Originální Černá

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
81
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C4990A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0025184252687 show
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 66900
This statistic is based on the 96333 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94159 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 11 Jan 2021 22:15:34
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 81 Originální Černá :
The short editorial description of HP 81 Originální Černá

Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy HP Value Pack řady 81, 680 ml
Více>>>
HP 81 Originální Černá:
The official marketing text of HP 81 Originální Černá as supplied by the manufacturer

HP 81 Dye Value Packs obsahují inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav v jediném balení a poskytují tak zákazníkům s produkčním tiskem další úsporu nákladů při zvýšeném pohodlí práce.Inkousty HP 81 na bázi barviva byly navrženy tak, aby poskytovaly zářivé fotorealistické obrázky a živou plnobarevnou grafiku.

Technologie HP Photoret III Precision. Více kapiček inkoustu je vrstveno do jednoho bodu a vytváří tak plynulejší barevné přechody a větší počet přímo tisknutelných barev. Přesné umisťování bodů zajišťuje vždy čistý a vždy ostrý tisk čárových výkresů.

Tiskové hlavy šířky 2,5 cm, každá s 512 tryskami, vytvářejí širší tiskový pás – v porovnání s hlavami o 240 tryskách používanými u inkoustových systémů řady HP Designjet CP.

Short summary description HP 81 Originální Černá:
This short summary of the HP 81 Originální Černá data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 81, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Černá, HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps, Inkoustový tisk, Černá

Long summary description HP 81 Originální Černá:
This is an auto-generated long summary of HP 81 Originální Černá based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 81. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Černá. Šířka balení: 114,3 mm, Hloubka balení: 89 mm, Výška balení: 320 mm. Počet na paletě: 360 kusů, Hmotnost palety: 512,6 kg. Velikost obalu (š x h x v): 114,3 x 88,9 x 320 mm. Záběr tiskové hlavy: 2,16 cm (0.85")

Vlastnosti
Tisková technologie
Inkoustový tisk
Bublinkový grafický tisk BCP
Černá
Kompatibilita *
HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Černá
Záběr tiskové hlavy
2,16 cm (0.85")
Počet kusů v balení
1 kusů
HP segment
Firemní
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
114,3 mm
Hloubka balení
89 mm
Výška balení
320 mm
Hmotnost včetně balení
1,18 kg
Logistická data
Počet na paletě
360 kusů
Hmotnost palety
512,6 kg
Další charakteristiky
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
340 x 147 x 485
Rozměry palety
1200 x 800 x 1277 mm
Velikost obalu (š x h x v)
114,3 x 88,9 x 320 mm
Velikost palety (EU)
1200 x 800 x 1277 mm
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)