Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 80 1 kusů Originální Azurová

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
80
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C4891A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698629208 show
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 73997
This statistic is based on the 96340 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94174 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 08 Jan 2021 03:39:25
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 80 1 kusů Originální Azurová :
The short editorial description of HP 80 1 kusů Originální Azurová

Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy HP Value Pack řady 80, 350 ml
Více>>>
HP 80 1 kusů Originální Azurová:
The official marketing text of HP 80 1 kusů Originální Azurová as supplied by the manufacturer

HP 80 Value Pack obsahuje inkoustovou kazetu s 350 ml inkoustu, tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav. Tyto komponenty zajišťují špičkovou výkonnost tiskárny a nedostižnou rychlost tisku v technických aplikacích.Inkoustové kazety a tiskové hlavy HP 80 jsou vybaveny vestavěnými inteligentními čipy, které přispívají k vynikajícím výsledkům.

Špičková fotografická kvalita. Vyzkoušejte nejširší barevný gamut a nejhladší přechody barev nabízené velkoformátovými tiskárnami HP s šestibarevným inkoustovým systémem HP 81.

Inkoustové kazety a tiskové hlavy HP 80 jsou vybaveny vestavěnými inteligentními čipy zajišťujícími vynikající výsledky.

Short summary description HP 80 1 kusů Originální Azurová:
This short summary of the HP 80 1 kusů Originální Azurová data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 80, Originální, Azurová, 1 kusů, -40 - 60 °C, 114 mm, 91 mm

Long summary description HP 80 1 kusů Originální Azurová:
This is an auto-generated long summary of HP 80 1 kusů Originální Azurová based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 80. Model: Originální, Tiskové barvy: Azurová, Počet kusů v balení: 1 kusů. Šířka balení: 114 mm, Hloubka balení: 91 mm, Výška balení: 264 mm

Vlastnosti
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Tiskové barvy *
Azurová
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
114 mm
Hloubka balení
91 mm
Výška balení
264 mm
Hmotnost včetně balení
820 g