Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C4890A
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698629192 show
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 28 říj 2002
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 64224
This statistic is based on the 81712 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 28-10-02 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 79856 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 21 led 2019 10:04:49
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml :
The short editorial description of HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml

Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy HP Value Pack řady 80, 350 ml
Více>>>
HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml:
The official marketing text of HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml as supplied by the manufacturer

HP 80 Value Pack obsahuje inkoustovou kazetu s 350 ml inkoustu, tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav. Tyto komponenty zajišťují špičkovou výkonnost tiskárny a nedostižnou rychlost tisku v technických aplikacích.Inkoustové kazety a tiskové hlavy HP 80 jsou vybaveny vestavěnými inteligentními čipy, které přispívají k vynikajícím výsledkům.

Vynikající výsledky na první pokus. Prostřednictvím vestavěných inteligentních čipů spolupracují tiskové hlavy HP 80 automaticky s tiskárnou, čímž je zajištěna přesnost černých i barevných čar a vysoce kvalitní reprodukce barev, map a grafiky.

Inkoustové kazety a tiskové hlavy HP 80 jsou vybaveny vestavěnými inteligentními čipy zajišťujícími vynikající výsledky.

Short summary description HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml:
This short summary of the HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml, Original, Inkoust na pigmentové bázi, Černá, 1 kusů, -40 - 60 °C, 114 mm

Long summary description HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml:
This is an auto-generated long summary of HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 80, 350 ml. Model: Original, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Černá. Šířka balení: 114 mm, Hloubka balení: 91 mm, Výška balení: 264 mm

Vlastnosti
Model *
Original
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Černá
Multi balení *
No
Počet kusů v balení *
1 kusů
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
114 mm
Hloubka balení
91 mm
Výška balení
264 mm
Hmotnost včetně balení
820 g
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details