Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 80 Originální Černá 1 kusů

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
80
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C4890A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698629192 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 68049
This statistic is based on the 93587 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 91484 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 15 Sep 2020 10:21:56
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 80 Originální Černá 1 kusů :
The short editorial description of HP 80 Originální Černá 1 kusů

Výhodná sada černé inkoustové kazety a tiskové hlavy HP Value Pack řady 80, 350 ml
Více>>>
HP 80 Originální Černá 1 kusů:
The official marketing text of HP 80 Originální Černá 1 kusů as supplied by the manufacturer

HP 80 Value Pack obsahuje inkoustovou kazetu s 350 ml inkoustu, tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav. Tyto komponenty zajišťují špičkovou výkonnost tiskárny a nedostižnou rychlost tisku v technických aplikacích.Inkoustové kazety a tiskové hlavy HP 80 jsou vybaveny vestavěnými inteligentními čipy, které přispívají k vynikajícím výsledkům.

Vynikající výsledky na první pokus. Prostřednictvím vestavěných inteligentních čipů spolupracují tiskové hlavy HP 80 automaticky s tiskárnou, čímž je zajištěna přesnost černých i barevných čar a vysoce kvalitní reprodukce barev, map a grafiky.

Inkoustové kazety a tiskové hlavy HP 80 jsou vybaveny vestavěnými inteligentními čipy zajišťujícími vynikající výsledky.

Short summary description HP 80 Originální Černá 1 kusů:
This short summary of the HP 80 Originální Černá 1 kusů data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 80, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Černá, 1 kusů, -40 - 60 °C, 114 mm

Long summary description HP 80 Originální Černá 1 kusů:
This is an auto-generated long summary of HP 80 Originální Černá 1 kusů based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 80. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Černá. Šířka balení: 114 mm, Hloubka balení: 91 mm, Výška balení: 264 mm

Vlastnosti
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Characteristics of the device.
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
The colours that can be produced by the printer.
Černá
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-40 - 60 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
The distance from one side of the packaging to the other.
114 mm
Hloubka balení
The distance from the front to the back of the packaging.
91 mm
Výška balení
The distance from the top to the bottom of the packaging.
264 mm
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
820 g
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)