Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft)

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft)
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C3876A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698076897 show
Kategorie Fólie pro tisk
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 222735
This statistic is based on the 93383 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 91290 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 05 srp 2020 21:15:02
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http:///go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.
Záruka: Společnost HP vám jako koncovému zákazníkovi zaručuje, že velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Pokud společnost HP na takovou vadu v průběhu záruční doby upozorníte, společnost HP podle vlastního rozhodnutí vymění vadný produkt za stejný či srovnatelný dle svého výběru, nebo vám vrátí částku, za kterou jste produkt zakoupili. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP. V RÁMCI STANOVENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY VYLUČUJE VÝŠE UVEDENÁ ZÁRUKA JAKÉKOLI DALŠÍ PÍSEMNÉ NEBO ÚSTNÍ, ZÁRUČNÍ ČI JINÉ PODMÍNKY. SPOLEČNOST HP KONKRÉTNĚ ODMÍTÁ JAKÉKOLI PŘEDPOKLÁDANÉ ZÁRUKY ČI PODMÍNKY ZAHRNUJÍCÍ, NE VŠAK VÝHRADNĚ, ZÁRUKY PRODEJNOSTI, SPOKOJENOSTI S KVALITOU NEBO VHODNOSTI POUŽITÍ PRO URČITÝ ÚČEL. V MÍŘE STANOVENÉ MÍSTNÍMI ZÁKONY NEBUDE SPOLEČNOST HP ANI JEJÍ DODAVATELÉ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVÍDAT ZA JAKÉKOLI PŘÍMÉ, ZVLÁŠTNÍ, NÁHODNÉ, NÁSLEDNÉ ANI JINÉ ŠKODY (VČETNĚ ZTRÁT ZISKU ČI DAT), A TO ANI V PŘÍPADĚ ŽALOBY NA ZÁKLADĚ SMLOUVY NEBO OBČANSKOPRÁVNÍHO DELIKTU ANI V JINÝCH PŘÍPADECH. V ROZSAHU URČENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY JSOU PRÁVA NA NÁPRAVU UVEDENÁ V TÉTO ZÁRUCE VAŠIMI JEDINÝMI A VÝHRADNÍMI PRÁVY. PODMÍNKY ZÁRUKY OBSAŽENÉ V TOMTO PROHLÁŠENÍ (S VÝJIMKOU ZÁKONEM POVOLENÉ MÍRY) NEVYLUČUJÍ, NEOMEZUJÍ ANI NEUPRAVUJÍ ZÁVAZNÁ ZÁKONNÁ PRÁVA VZTAHUJÍCÍ SE K PRODEJI TOHOTO PRODUKTU ZÁKAZNÍKOVI.
Long product name HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft) :
The short editorial description of HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft)

Průsvitná fólie HP Clear Film, 174 g/m2 – 610 mm x 22,9 m
Více>>>
HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft):
The official marketing text of HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft) as supplied by the manufacturer

Mějte přehled o svých projektech a vyjádřete kvalitu a profesionalitu své práce pomocí této opticky čiré, recyklovatelné[1] fólie. Možnost vytváření více vrstev a průhledných obrazů s vynikající kvalitou čar a konzistentními živými barvami.Pohled na tuto fólii profesionální kvality slouží k prezentaci vašich nejlepších pracovních výsledků. Tiskněte kvalitně ostré čáry i souvislé živé barvy na fólii, která je určena k zajištění vynikajícího vsakování a vysoké přilnavosti inkoustu, aby nedocházelo k přenosu inkoustu mezi vrstvami.

Dodržujte termíny svých projektů. Tato opticky čirá fólie je kompatibilní s širokou řadou tiskáren HP Designjet, využívá originální inkousty HP na bázi barviva i pigmentu a poskytuje vysoce kvalitní konzistentní kvalitu tisku pro všechny výtisky i různé role.

Přispějte k dodržování závazků k ochraně životního prostředí – vaší společností i vašimi klienty. Čirá fólie HP Clear Film je zahrnuta do programu zpětného odběru velkoformátových médií HP[1] – jedná se o bezplatný a pohodlný program pro vrácení a recyklace výrobků.

Short summary description HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft):
This short summary of the HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft) data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft), Matný, 80%, 1 rok/roky, USA, 15 - 35 °C, 15 - 30 °C

Long summary description HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft):
This is an auto-generated long summary of HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft) based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Clear Film, 610 mm x 22,9 m (24 in x 75 ft). Typ povrchu: Matný, Sytost tiskového materiálu: 80%, Skladovatelnost tiskového materiálu: 1 rok/roky. Hmotnost: 2,94 kg, Rozměry (ŠxHxV): 106 x 106 x 635 mm. Velikost obalu (š x h x v): 635 x 106 x 106 mm, Hmotnost včetně balení: 2,94 kg. Počet na paletě: 99 kusů, Hmotnost palety: 351,5 kg. Velikost balení (š x h x v): 635 x 106,7 x 106,7 mm (25 x 4.2 x 4.2")

Vlastnosti
Typ povrchu
The way that a product is finished e.g. a matt or gloss finish.
Matný
Sytost tiskového materiálu
Ability of the media to block light transmission through the media
80%
Skladovatelnost tiskového materiálu
Length of time (duration) a media product may be stored before use
1 rok/roky
Země původu
Country where the device is made.
USA
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
15 - 35 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
15 - 30 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 70%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 80%
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
Weight of the product without packaging (net weight). If possible, the net weight is given including standard accessories and supplies. Please note that sometimes the manufacturer leaves out the weight of accessories and/or supplies.
2,94 kg
Rozměry (ŠxHxV)
Dimensions of the product (Width x Depth x Height).
106 x 106 x 635 mm
Údaje o balení
Velikost obalu (š x h x v)
Dimensions of the packaged product (Width x Depth x Height).
635 x 106 x 106 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
2,94 kg
Velikost balení (š x h x v)
635 x 106,7 x 106,7 mm (25 x 4.2 x 4.2")
Technické detaily
Hladkost tiskového materiálu
Degree of absence of surface irregularites.
5 SU
Počet kusů v balení
Number of products per box.
1 kusů
Výhradně do maloobchodního prodeje
No
Doba schnutí tiskového materiálu
Amount of time it takes ink to be dry to the touch on the surface of the media
9 min.
Laminace tiskového materiálu
Indicates a need for media lamination to provide waterfastness
pressure-sensitive films
Voděodolnost tiskového materiálu
Lamination required
Úroveň lesku tiskového média
Matte
Logistická data
Rozměry palety
Size of pallets (Width x Depth x Height) in millimeters.
787,4 x 1016 x 1219,2 mm
Počet na paletě
Quantity of a single product per pallet. If more than one product is packed per carton; this is the number of products (not number of cartons) per shipping pallet.
99 kusů
Rozměry palety (š x h x v)
787,4 x 1016 x 1219,2 mm (31 x 40 x 48")
Hmotnost palety
351,5 kg
Země Distributor
Nederland 3 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
España 2 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Magyarország 2 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Sverige 2 distributor(s)
United Kingdom 6 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)