Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm

X
Přidat k porovnání
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C3837A
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698061732
Kvalita datového listu: vytvořila firma HP
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 13 led 2004
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 87161
This statistic is based on the 81247 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 13-01-04 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 79396 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 21 led 2019 05:30:04
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruční podmínky: Na tento produkt HP se poskytuje záruka se zákaznickou podporou HP. Nejste-li zcela spokojeni, navštivte webový server HP na adrese http:///support, kde získáte informace o službách a podpoře HP, nebo se o záruce informujte u prodejce. Vaše zákonná práva nebudou žádným způsobem dotčena.
Long product name HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm :
The short editorial description of HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm

Vysoce lesklá bílá fólie HP Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm
Více>>>
HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm:
The official marketing text of HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm as supplied by the manufacturer

Nejlesklejší inkoustové tiskové médium HP umožňuje tisk ohromujících obrázků a je ideální pro uživatele v podnicích a profesionály, kteří kladou důraz na vysoce působivé obrázky a barvy. Nabízí vynikající čistotu a ostré detaily s bohatými barvami a hlubokou, lesklou černou. Okamžité schnutí zabraňuje roztírání a rozmazání inkoustu a usnadňuje manipulaci. Poskytuje působivé výsledky při tisku digitálních obrázků s vysokým rozlišením a barevné grafiky. Je ideální na přebaly zpráv, prezentace, umělecké a návrhářské aplikace.

Features

Short summary description HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm:
This short summary of the HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm

Long summary description HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm:
This is an auto-generated long summary of HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Vysoce lesklá bílá fólie Premium High-gloss White Film, 50 listů /A4/ 210 mm x 297 mm

Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details
X