Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C2936A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698042687
Kategorie Fólie pro tisk
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 128395
This statistic is based on the 92164 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 90084 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 02 srp 2020 12:49:35
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
hp color LaserJet 4550 printer supplies (0,1 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Záruka: Na tento produkt HP se poskytuje záruka se zákaznickým servisem a podporou HP.
Prohlášení o standardní záruce: Na tento produkt HP se poskytuje záruka se zákaznickým servisem a podporou HP. Nejste-li zcela spokojeni, navštivte webový server HP na adrese http:///support, kde získáte informace o službách a podpoře HP, nebo se o záruce informujte u prodejce. Vaše zákonná práva nebudou žádným způsobem dotčena.
Long product name HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm :
The short editorial description of HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm

Průhledné fólie HP pro barevné a černobílé laserové tiskárny, 170 g/m2 – 50 listů / A4 / 210 mm x 297 mm
Více>>>
HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm:
The official marketing text of HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm as supplied by the manufacturer

Průhledné fólie HP pro barevné a černobílé laserové tiskárny mají speciální povrchovou úpravu navrženou tak, aby fólie optimálně vázaly toner HP a poskytovaly nejostřejší a nejživější barvy při tisku na barevných tiskárnách HP LaserJet.Navržena, testována a schválena k použití se všemi barevnými a černobílými tiskárnami HP LaserJet. Nehrozí uvíznutí nebo roztavení média – prochází tiskárnou stejně snadno jako běžný papír. Silný a trvanlivý materiál k tisku prezentací profesionální kvality.

Oboustranná povrchová úprava znamená, že si nemusíte dělat starosti s tím, kterou stranou máte list uložit do zásobníku papíru na tiskárně.
Listy lze také používat k tisku transparentních přebalů zpráv a nabídek – tisknout můžete na přední i zadní stranu.


Oboustranná povrchová úprava znamená, že si nemusíte dělat starosti s tím, kterou stranou máte list uložit do zásobníku papíru na tiskárně. Ideální k prezentacím ve zpětných projektorech a na přebaly zpráv.

Short summary description HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm:
This short summary of the HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm, Průhledná, Laser, A4 (210×297 mm), 170 g/m², 50 listy, 215,4 x 306,8 x 203,2 mm

Long summary description HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm:
This is an auto-generated long summary of HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Transparentní fólie pro barevné a černobílé laserové tiskárny – 50 listů/ A4/ 210 x 297 mm. Barva: Průhledná, Tisková technologie: Laser, Formát: A4 (210×297 mm). Počet listů v balení: 50 listy, Velikost obalu (š x h x v): 215,4 x 306,8 x 203,2 mm, Hmotnost včetně balení: 700 g

Vlastnosti
Tisková technologie
Indicates the method used to print by this product.
Laser
Formát
The format is determined by shape
A4 (210×297 mm)
Barva *
The colour e.g. red
Průhledná
Hmotnost tiskového média
The weight of the media (e.g. sheet of paper) which you print on.
170 g/m²
Údaje o balení
Počet listů v balení
Number of media (paper or film) sheets in package.
50 listy
Velikost obalu (š x h x v)
Dimensions of the packaged product (Width x Depth x Height).
215,4 x 306,8 x 203,2 mm
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
700 g
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details
Array
X