Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C1894A show
Show alternative article codes used in the online market place
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698172407 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 121481
This statistic is based on the 96307 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94085 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 11 Jan 2021 22:14:28
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Long product name HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml :
The short editorial description of HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml

Purpurový inkoustový UV systém HP Designjet CP, 410 ml
Více>>>
HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml:
The official marketing text of HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml as supplied by the manufacturer

- Inkoustové systémy HP Designjet CP UV jsou součástí velkoformátového tiskového řešení HP, které přesně spolupracuje s tiskárnami HP a spoluvytváří tak vždy čisté a ostré tisky s dlouhodobou světlostálostí pro exteriéry i interiéry.
- Kompletní inkoustový systém na bázi barviva, tisková hlava, čistič tiskových hlav a inkoustová kazeta. Všechny součásti společně s tiskárnou a tiskovým materiálem vytvářejí jasné a ostré výsledky. Obrazy fotografické kvality se skutečným rozlišením 600 dpi.
- Rychlá a pohodlná výměna systémů UV s pigmentovými inkousty a standardních systémů s inkousty na bázi barviva.
- Záruka až 1 rok v podmínkách se silným zdrojem světla a až 100 a více let v normálních kancelářských podmínkách při tisku na silný papír s povrchovou úpravou HP Heavyweight Coated Paper.

Short summary description HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml:
This short summary of the HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Purpurová, HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp, 1 kusů

Long summary description HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml:
This is an auto-generated long summary of HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Designjet CP Purpurový inkoustový UV systém, 410 ml. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Purpurová

Vlastnosti
Kompatibilita *
HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp
Počet kusů v balení *
1 kusů
Vlastnosti
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Purpurová