Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C1892A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698172384 show
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 130339
This statistic is based on the 96365 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94197 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 08 Jan 2021 05:51:25
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml :
The short editorial description of HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml

Černý inkoustový UV systém HP Designjet CP, 410 ml
Více>>>
HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml:
The official marketing text of HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml as supplied by the manufacturer

Inkoustové systémy HP Designjet CP UV jsou součástí velkoformátového tiskového řešení HP, které přesně spolupracuje s tiskárnami HP a spoluvytváří tak vždy čisté a ostré tisky s dlouhodobou světlostálostí pro exteriéry i interiéry.Venkovní materiály odolávající vlivům počasí po dobu 3 měsíců vytištěné na papír HP Banners with Tyvek®

Rychlá a pohodlná výměna systémů UV s pigmentovými inkousty a standardních systémů s inkousty na bázi barviva.

Záruka až 1 rok v podmínkách se silným zdrojem světla a až 100 a více let v normálních kancelářských podmínkách při tisku na silný papír s povrchovou úpravou HP Heavyweight Coated Paper.

Short summary description HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml:
This short summary of the HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml, Originální, Inkoust na bázi barvy, Černá fotografická, HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp, 1 kusů, Inkoustový tisk

Long summary description HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml:
This is an auto-generated long summary of HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Designjet CP Černý inkoustový UV systém, 410 ml. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na bázi barvy, Tiskové barvy: Černá fotografická. Hmotnost: 470 g, Hmotnost včetně balení: 740 g. Počet na paletě: 400 kusů, Hmotnost palety: 350,2 kg. Velikost obalu (š x h x v): 353 x 111 x 826 mm, Prázdná váha: 70 g, Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v): 365 x 236 x 425

Vlastnosti
Tisková technologie
Inkoustový tisk
Bublinkový grafický tisk BCP
Černá
Kompatibilita *
HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na bázi barvy
Tiskové barvy *
Černá fotografická
Barva
No
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
470 g
Hmotnost včetně balení
740 g
Logistická data
Počet na paletě
400 kusů
Hmotnost palety
350,2 kg
Další charakteristiky
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
365 x 236 x 425
Rozměry palety
1245 x 1245 x 1575 mm
Typ kompatibilních inkoustových náplní
Pigment-based
Velikost obalu (š x h x v)
353 x 111 x 826 mm
Velikost palety (EU)
1245 x 1245 x 1575 mm
Prázdná váha
70 g