Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51650YE
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51650YE
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 54332
This statistic is based on the 93527 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 91428 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 04 dub 2019 03:52:03
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů :
The short editorial description of HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů

HP 50 Yellow Inkjet Print Cartridge
Více>>>
HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů:
The official marketing text of HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů as supplied by the manufacturer

Barevné inkoustové tiskové kazety HP 50 jsou ideální pro uživatele, kteří požadují vysoce kvalitní, velkoformátový tisk v živých barvách. S tiskárnami HP Designjet poskytují okouzlující barevný výstup na různý tiskový materiál HP Designjet.

Živé, vysoce kvalitní velkoformátové barevné tisky. Vysoce kvalitní inkousty na bázi barviva s vynikající světlostálostí. Široký barevný gamut, žádná černá pro pouštění barev. Algoritmy proti shromažďování.Tělo kazety s ukazatelem hladiny inkoustu pomáhá minimalizovat riziko neočekávaného vyčerpání inkoustu v průběhu tisku.Speciálně navržena pro grafický tisk barevných CAD ilustrací s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů.

Short summary description HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů:
This short summary of the HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 51650YE, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Žlutá, 1 kusů, 117 mm, 26 mm

Long summary description HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů:
This is an auto-generated long summary of HP 51650YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 51650YE. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Žlutá. Šířka balení: 117 mm, Hloubka balení: 26 mm, Výška balení: 158 mm

Vlastnosti
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Characteristics of the device.
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
The colours that can be produced by the printer.
Žlutá
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
The distance from one side of the packaging to the other.
117 mm
Hloubka balení
The distance from the front to the back of the packaging.
26 mm
Výška balení
The distance from the top to the bottom of the packaging.
158 mm
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
150 g
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)