Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
50 Cyan Inkjet Print Cartridge
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51650CE
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 46528
This statistic is based on the 80745 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 78922 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 13 čec 2018 09:06:33
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová :
The short editorial description of HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová

HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge
Více>>>
HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová:
The official marketing text of HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová as supplied by the manufacturer

Barevné inkoustové tiskové kazety HP 50 jsou ideální pro uživatele, kteří požadují vysoce kvalitní, velkoformátový tisk v živých barvách. S tiskárnami HP Designjet poskytují okouzlující barevný výstup na různý tiskový materiál HP Designjet.

Živé, vysoce kvalitní velkoformátové barevné tisky. Vysoce kvalitní inkousty na bázi barviva s vynikající světlostálostí. Široký barevný gamut, žádná černá pro pouštění barev. Algoritmy proti shromažďování.Tělo kazety s názorným ukazatelem hladiny inkoustu pomáhá minimalizovat riziko neočekávaného vyčerpání inkoustu v průběhu tisku.Speciálně navržena pro grafický tisk barevných CAD ilustrací s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů.

Short summary description HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová:
This short summary of the HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge, Azurová, 1 kusů, 117 mm, 26 mm, 158 mm

Long summary description HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová:
This is an auto-generated long summary of HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge inkoustová náplň Azurová based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 50 Cyan Inkjet Print Cartridge. Tiskové barvy: Azurová. Počet kusů v balení: 1 kusů, Šířka balení: 117 mm, Hloubka balení: 26 mm

Vlastnosti
Originál *
Yes
Multi balení *
No
Tiskové barvy *
Azurová
Údaje o balení
Počet kusů v balení *
1 kusů
Šířka balení
117 mm
Hloubka balení
26 mm
Výška balení
158 mm
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Customer service details
X