Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
49 Tri-color Inkjet Print Cartridge
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51649NE
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 66762
This statistic is based on the 96226 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94029 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 04 Apr 2019 03:52:27
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá :
The short editorial description of HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 49
Více>>>
HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá:
The official marketing text of HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá as supplied by the manufacturer

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 49 (516149N) je kazeta s malým objemem, která používá nový design tiskové hlavy. Nová technologie inkoustu na bázi barviva přináší vynikající barevný tisk HP Photoret s živým, trvanlivým výstupem na běžné i speciální papíry.

Vynikající a cenově dostupný barevný tisk na různá média. Výborné výsledky s běžným papírem – optimální kvalita s papíry HP premium a transparentními fóliemi.Navrženy pro produktivní tisk v kanceláři i doma. Spolupracuje s širokou paletou tiskáren HP Deskjet, Deskwriter a Officejet. Spolehlivá výkonnost s konkurenceschopnou cenou na stránku. Kompatibilní s kompletním sortimentem médií HP.Standardní kazeta (22,8 ml) vytiskne přibližně 310 stran při 15% pokrytí. Kazeta se sníženým objemem (11 ml) vytiskne přibl. 155 stran při 15% pokrytí – ideální pro příležitostné uživatele s nízkým objemem tisku. Naprosto stejně kvalitní produkt – pouze s odlišnou kapacitou.

Short summary description HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá:
This short summary of the HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Azurová, Purpurová, Žlutá, 1 kusů

Long summary description HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá:
This is an auto-generated long summary of HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge 1 kusů Originální Azurová, Purpurová, Žlutá based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Azurová, Purpurová, Žlutá

Vlastnosti
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Vlastnosti
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Azurová, Purpurová, Žlutá