Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51641AE
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51641AE
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184755200 show
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 148124
This statistic is based on the 79385 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 77561 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 13 čec 2018 09:06:32
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu. Záruka se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň :
The short editorial description of HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 41
Více>>>
HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň:
The official marketing text of HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň as supplied by the manufacturer

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 41 umožňuje rychlý tisk v profesionálních, vysoce působivých barvách při nízkých nákladech na stránku a hodí se k tvorbě brilantního textu a barevné grafiky na běžný nebo speciální papír.

Short summary description HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň:
This short summary of the HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 51641AE, Azurová, Purpurová, Žlutá, HP DeskJet 8XX, -40 - 60 °C, -15 - 35 °C, 1 kusů, 117 x 42 x 158 mm

Long summary description HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň:
This is an auto-generated long summary of HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 51641AE. Tiskové barvy: Azurová, Purpurová, Žlutá, Kompatibilita: HP DeskJet 8XX. Počet kusů v balení: 1 kusů, Velikost obalu (š x h x v): 117 x 42 x 158 mm, Hmotnost včetně balení: 180 g

Vlastnosti
Originál *
Yes
Multi balení *
No
Tiskové barvy *
Azurová, Purpurová, Žlutá
Kompatibilita *
HP DeskJet 8XX
Inkoustová kapka
32 pl
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-15 - 35 °C
Údaje o balení
Počet kusů v balení *
1 kusů
Velikost obalu (š x h x v)
117 x 42 x 158 mm
Hmotnost včetně balení
180 g
Země Distributor
Deutschland 2 distributor(s)
Czech Republic 2 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details
X