Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51640YE
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51640YE
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 85733
This statistic is based on the 93539 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 91439 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 04 dub 2019 03:52:27
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů :
The short editorial description of HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů

Žlutá inkoustová tisková kazeta HP 40
Více>>>
HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů:
The official marketing text of HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů as supplied by the manufacturer

Žlutá inkoustová tisková kazeta HP 40 je ideální pro uživatele v podnicích nebo domácnostech, kteří požadují barevné kopírování a tisk v profesionální kvalitě. Vytváří velmi ekonomický a rychlý barevný výstup.

Vysoce kvalitní výstup od první po poslední stránku – maximální produktivita a pohodlí. Vysoký objem inkoustu znamená méně výměn, méně zásahů a opravdovou užitnou hodnotu. Navrženo pro optimální výkon s papíry HP – vynikající výsledky i na bežném papíru.Výstupy vysoké kvality od první do poslední stránky. Maximální produktivita a pohodlí. Kazeta s velkým objemem znamená méně výměn a méně zásahů uživatele. Názorný ukazatel hladiny inkoustu minimalizuje možnost neočekávaného vyčerpání v průběhu tisku.Kompatibilní s vybranými tiskárnami HP Designjet. Navržena speciálně pro grafický tisk ilustrací CAD s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů na papíry a fólie HP Designjet.

Short summary description HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů:
This short summary of the HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 51640YE, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Žlutá, 1 kusů, Žlutá, 117 mm

Long summary description HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů:
This is an auto-generated long summary of HP 51640YE inkoustová náplň Originální Žlutá 1 kusů based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 51640YE. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Žlutá. Šířka balení: 117 mm, Hloubka balení: 26 mm, Výška balení: 158 mm

Vlastnosti
Bublinkový grafický tisk BCP
BCP colour bubble graphic (i.e. black, cyan, magenta, yellow, etc) based on the content in the prntcartclr (Print Cartridge Colours) attribute
Žlutá
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Characteristics of the device.
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
The colours that can be produced by the printer.
Žlutá
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
The distance from one side of the packaging to the other.
117 mm
Hloubka balení
The distance from the front to the back of the packaging.
26 mm
Výška balení
The distance from the top to the bottom of the packaging.
158 mm
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
150 g
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)