Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51640ME
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51640ME
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 89501
This statistic is based on the 93587 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 91484 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 22 led 2019 16:08:05
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů :
The short editorial description of HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů

Purpurová inkoustová tisková kazeta HP 40
Více>>>
HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů:
The official marketing text of HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů as supplied by the manufacturer

Purpurová inkoustová tisková kazeta HP 40 je ideální pro uživatele v podnicích nebo domácnostech, kteří požadují barevné kopírování a tisk v profesionální kvalitě. Vytváří velmi ekonomický a rychlý barevný výstup.

Vysoce kvalitní výstup od první po poslední stránku – maximální produktivita a pohodlí. Vysoký objem inkoustu znamená méně výměn, méně zásahů a opravdovou užitnou hodnotu. Navrženo pro optimální výkon s papíry HP – vynikající výsledky i na bežném papíru.Výstupy vysoké kvality od první do poslední stránky. Maximální produktivita a pohodlí. Kazeta s velkým objemem znamená méně výměn a méně zásahů uživatele. Názorný ukazatel hladiny inkoustu minimalizuje možnost neočekávaného vyčerpání v průběhu tisku.Kompatibilní s vybranými tiskárnami HP Designjet. Navržena speciálně pro grafický tisk ilustrací CAD s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů na papíry a fólie HP Designjet.

Short summary description HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů:
This short summary of the HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 51640ME, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Purpurová, HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, 1 kusů, Inkoustový tisk

Long summary description HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů:
This is an auto-generated long summary of HP 51640ME inkoustová náplň Originální Purpurová 1 kusů based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 51640ME. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Purpurová. Hmotnost: 116 g, Hmotnost včetně balení: 150 g, Typ balení: Blistr. Počet na paletě: 2400 kusů. Velikost obalu (š x h x v): 117 x 26 x 158 mm, Prázdná váha: 75 g. Počet kusů v balení: 1 kusů

Vlastnosti
Tisková technologie
Indicates the method used to print by this product.
Inkoustový tisk
Kompatibilita *
The other products, software and hardware this product can be used with.
HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Characteristics of the device.
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
The colours that can be produced by the printer.
Purpurová
Počet kusů v balení
Number of products per box.
1 kusů
Barva
The main colour of the product.
Yes
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
Weight of the product without packaging (net weight). If possible, the net weight is given including standard accessories and supplies. Please note that sometimes the manufacturer leaves out the weight of accessories and/or supplies.
116 g
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
150 g
Typ balení
The type of product package e.g. box.
Blistr
Logistická data
Počet na paletě
Quantity of a single product per pallet. If more than one product is packed per carton; this is the number of products (not number of cartons) per shipping pallet.
2400 kusů
Počet krabic na paletě
40
Další charakteristiky
Hmotnost balení
7 kg
Počet produktů v balení
Quantity of a single product contained within a case or master carton. This is for product contain in the smaller master carton configuration if there is more than one. For example; if there is a 24 unit and a 48 unit MC; this would be the quantity of units in the 24 unit MC
40 kusů
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
483 x 287 x 150
Typ kompatibilních inkoustových náplní
Dye-based
Inkoustová kapka
Ink drop size.
43 pl
Velikost obalu (š x h x v)
Dimensions of the packaged product (Width x Depth x Height).
117 x 26 x 158 mm
Prázdná váha
Weight of product without filling.
75 g
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)