Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51640ME
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51640ME
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
Inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 89501
This statistic is based on the 96333 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94159 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 22 Jan 2019 16:08:05
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová :
The short editorial description of HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová

Purpurová inkoustová tisková kazeta HP 40
Více>>>
HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová:
The official marketing text of HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová as supplied by the manufacturer

Purpurová inkoustová tisková kazeta HP 40 je ideální pro uživatele v podnicích nebo domácnostech, kteří požadují barevné kopírování a tisk v profesionální kvalitě. Vytváří velmi ekonomický a rychlý barevný výstup.

Vysoce kvalitní výstup od první po poslední stránku – maximální produktivita a pohodlí. Vysoký objem inkoustu znamená méně výměn, méně zásahů a opravdovou užitnou hodnotu. Navrženo pro optimální výkon s papíry HP – vynikající výsledky i na bežném papíru.Výstupy vysoké kvality od první do poslední stránky. Maximální produktivita a pohodlí. Kazeta s velkým objemem znamená méně výměn a méně zásahů uživatele. Názorný ukazatel hladiny inkoustu minimalizuje možnost neočekávaného vyčerpání v průběhu tisku.Kompatibilní s vybranými tiskárnami HP Designjet. Navržena speciálně pro grafický tisk ilustrací CAD s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů na papíry a fólie HP Designjet.

Short summary description HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová:
This short summary of the HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP 51640ME, Originální, Inkoust na pigmentové bázi, Purpurová, HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, 1 kusů, Inkoustový tisk

Long summary description HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová:
This is an auto-generated long summary of HP 51640ME inkoustová náplň 1 kusů Originální Purpurová based on the first three specs of the first five spec groups.

HP 51640ME. Model: Originální, Typ inkoustu: Inkoust na pigmentové bázi, Tiskové barvy: Purpurová. Hmotnost: 116 g, Hmotnost včetně balení: 150 g, Typ balení: Blistr. Počet na paletě: 2400 kusů. Velikost obalu (š x h x v): 117 x 26 x 158 mm, Prázdná váha: 75 g, Hmotnost balení: 7 kg

Vlastnosti
Tisková technologie
Inkoustový tisk
Kompatibilita *
HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm
Počet kusů v balení *
1 kusů
Model *
Originální
Typ inkoustu *
Inkoust na pigmentové bázi
Tiskové barvy *
Purpurová
Počet kusů v balení
1 kusů
Barva
Yes
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
116 g
Hmotnost včetně balení
150 g
Typ balení
Blistr
Logistická data
Počet na paletě
2400 kusů
Počet krabic na paletě
40
Další charakteristiky
Hmotnost balení
7 kg
Počet produktů v balení
40 kusů
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
483 x 287 x 150
Typ kompatibilních inkoustových náplní
Dye-based
Inkoustová kapka
43 pl
Velikost obalu (š x h x v)
117 x 26 x 158 mm
Prázdná váha
75 g