Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
Kingston Technology
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
1GB USB 2.0 DataTraveler
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
DTI/1GB-2P
Kategorie paměťové karty
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma Kingston Technology: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 09 srp 2007
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 6997
This statistic is based on the 75452 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 09-08-07 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 73725 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 23 lis 2017 18:33:54
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Long product name Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta :
The short editorial description of Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta

System Specific
Více>>>

Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta:
The official marketing text of Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta as supplied by the manufacturer
Společnost Kingston Technology je přední světový nezávislý výrobce pamětí a je dobře známa pro poskytování vysoce kvalitních paměťových produktů za atraktivní cenu. Paměťové moduly System Specific jsou navrženy pro příslušné systémy a před uvolněním na trh jsou v nich testovány. Je u nich zaručena 100% kompatibilita s vaším systémem. Všechny paměťové moduly Kingston System Specific jsou dodávány s doživotní zárukou.
Short summary description Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta:
This short summary of the Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler , 1 GB, MS
Long summary description Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta :

Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler . Kapacita: 1 GB, Typ flash karty: MS

This is an auto-generated long summary of Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta based on the first three specs of the first five spec groups.
Paměť
Kapacita *
1 GB
Typ flash karty *
MS
Další charakteristiky
Rozhraní
USB
Počet portů USB 2.0
1
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-27
Testseek nashromáždil 1 odborných recenzí na produkt Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler a průměrné hodnocení odborníků je 67 ze 100. Klikněte níže a prohlédněte si pomocí aplikace Testseek všechna hodnocení, ocenění produktu a shrnutí.
67%
X