Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
Kingston Technology
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
1GB USB 2.0 DataTraveler
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
DTI/1GB-2P
Kategorie Paměťové karty
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma Kingston Technology: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 09 srp 2007
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 6210
This statistic is based on the 78018 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 09-08-07 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 76215 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 23 lis 2017 18:33:54
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Long product name Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta :
The short editorial description of Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta

System Specific
Více>>>
Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta:
The official marketing text of Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta as supplied by the manufacturer

Společnost Kingston Technology je přední světový nezávislý výrobce pamětí a je dobře známa pro poskytování vysoce kvalitních paměťových produktů za atraktivní cenu. Paměťové moduly System Specific jsou navrženy pro příslušné systémy a před uvolněním na trh jsou v nich testovány. Je u nich zaručena 100% kompatibilita s vaším systémem. Všechny paměťové moduly Kingston System Specific jsou dodávány s doživotní zárukou.

Short summary description Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta:
This short summary of the Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler , 1 GB, MS

Long summary description Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta:
This is an auto-generated long summary of Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler 1GB MS paměťová karta based on the first three specs of the first five spec groups.

Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler . Kapacita: 1 GB, Typ flash karty: MS

Paměť
Kapacita *
1 GB
Typ flash karty *
MS
Další charakteristiky
Rozhraní
USB
Počet portů USB 2.0
1
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-10-27
Testseek nashromáždil 1 odborných recenzí na produkt Kingston Technology 1GB USB 2.0 DataTraveler a průměrné hodnocení odborníků je 67 ze 100. Klikněte níže a prohlédněte si pomocí aplikace Testseek všechna hodnocení, ocenění produktu a shrnutí.
67%
Customer service details
X