Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna

X
Přidat k porovnání
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Photosmart 7960gp Photo Printer
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Y2270A show
Show alternative article codes used in the online market place
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0829160347868 show
Kvalita datového listu: vytvořila firma HP
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 01 kvě 2004
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 16507
This statistic is based on the 81850 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 01-05-04 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 79978 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 21 led 2019 02:11:15
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: 1 year limited
Long product name HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna :
The short editorial description of HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna

Tato výjimečná fotografická tiskárna určená pro použití s počítači Mac a PC nebo k přímému tisku z paměťových karet poskytuje tisk až s osmi barvami inkoustu s výslednou kvalitou na úrovni profesionální fotolaboratoře plus rychlý tisk každodenních dokumentů.
Více>>>
HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna:
The official marketing text of HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna as supplied by the manufacturer

Tato výjimečná fotografická tiskárna určená k použití s počítači Mac a PC nebo k přímému tisku z paměťových karet používá exkluzivní technologii tisku až s osmi barvami inkoustu a poskytuje kvalitu obrazu na úrovni fotolaboratoře jak v barevném, tak i černobílém režimu. Integrální barevný LCD displej o velikosti 6,4 cm umožňuje výběr, úpravy, prohlížení a tisk obrázků bez připojení k počítači. Inkoustové kazety, které jsou součástí dodávky, byly navrženy pro snadnou výměnu a tisk každodenních dokumentů rychlostí až 21 str./min v černé a 16 str./min v barvách.

Short summary description HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna:
This short summary of the HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Photosmart 7960gp Photo Printer

Long summary description HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna:
This is an auto-generated long summary of HP Photosmart 7960gp Photo Printer inkoustová tiskárna based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Photosmart 7960gp Photo Printer

Customer service details
X