Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1915A
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 srp 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 78783
This statistic is based on the 75034 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-08-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 73322 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 20 lis 2017 06:49:22
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m :
The short editorial description of HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m

Samolepicí oboustranná průhledná fólie HP Two-view Cling Film, 240 g/m2 – 1 067 mm x 22,9 m
Více>>>

HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m:
The official marketing text of HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m as supplied by the manufacturer
Průsvitná polyesterová samolepicí fólie o tloušťce 230 mikrometrů k tisku na zadní stranu, ideální pro složitou grafiku. Tato fólie, matná na jedné straně a s lepivou vrstvou s  na straně druhé, se snadno nalepuje na libovolný hladký povrch a umožňuje snadné přemístění.Živé barvy na obou stranách při použití barviva inkoustů HP. Ideální například pro oblast maloobchodu.

Lepicí fólie, dodává se se smazatelným popisovačem, snadno se uchycuje a snímá.

Snadno se nalepuje a může být přemisťován, aniž by na povrchu zanechával zbytky lepidla.
Short summary description HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m:
This short summary of the HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m
Long summary description HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m :

HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m

This is an auto-generated long summary of HP Samolepicí oboustranná průhledná fólie – 1 067 mm x 22,9 m based on the first three specs of the first five spec groups.
Technické detaily
Délka *
22,9 m
Hmotnost média *
240 g/m²
Typ povrchu
Matný
Technické detaily
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 35 °C
Země původu
Švýcarsko
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X