Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1903A
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 11 srp 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 126215
This statistic is based on the 75452 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 11-08-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 73725 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 15 lis 2017 00:40:06
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http:///go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.
Záruka: Společnost HP vám jako koncovému zákazníkovi zaručuje, že velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Pokud společnost HP na takovou vadu v průběhu záruční doby upozorníte, společnost HP podle vlastního rozhodnutí vymění vadný produkt za stejný či srovnatelný dle svého výběru, nebo vám vrátí částku, za kterou jste produkt zakoupili. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP. V RÁMCI STANOVENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY VYLUČUJE VÝŠE UVEDENÁ ZÁRUKA JAKÉKOLI DALŠÍ PÍSEMNÉ NEBO ÚSTNÍ, ZÁRUČNÍ ČI JINÉ PODMÍNKY. SPOLEČNOST HP KONKRÉTNĚ ODMÍTÁ JAKÉKOLI PŘEDPOKLÁDANÉ ZÁRUKY ČI PODMÍNKY ZAHRNUJÍCÍ, NE VŠAK VÝHRADNĚ, ZÁRUKY PRODEJNOSTI, SPOKOJENOSTI S KVALITOU NEBO VHODNOSTI POUŽITÍ PRO URČITÝ ÚČEL. V MÍŘE STANOVENÉ MÍSTNÍMI ZÁKONY NEBUDE SPOLEČNOST HP ANI JEJÍ DODAVATELÉ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVÍDAT ZA JAKÉKOLI PŘÍMÉ, ZVLÁŠTNÍ, NÁHODNÉ, NÁSLEDNÉ ANI JINÉ ŠKODY (VČETNĚ ZTRÁT ZISKU ČI DAT), A TO ANI V PŘÍPADĚ ŽALOBY NA ZÁKLADĚ SMLOUVY NEBO OBČANSKOPRÁVNÍHO DELIKTU ANI V JINÝCH PŘÍPADECH. V ROZSAHU URČENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY JSOU PRÁVA NA NÁPRAVU UVEDENÁ V TÉTO ZÁRUCE VAŠIMI JEDINÝMI A VÝHRADNÍMI PRÁVY. PODMÍNKY ZÁRUKY OBSAŽENÉ V TOMTO PROHLÁŠENÍ (S VÝJIMKOU ZÁKONEM POVOLENÉ MÍRY) NEVYLUČUJÍ, NEOMEZUJÍ ANI NEUPRAVUJÍ ZÁVAZNÁ ZÁKONNÁ PRÁVA VZTAHUJÍCÍ SE K PRODEJI TOHOTO PRODUKTU ZÁKAZNÍKOVI.
Long product name HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m :
The short editorial description of HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m

Matný polypropylén HP Polypropylene, 130 g/m2 – 914 mm x 22,9 m
Více>>>

HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m:
The official marketing text of HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m as supplied by the manufacturer
Tiskněte působivé prezentace, transparenty, poutače – včetně realistických zvětšenin fotografií. Podklad odolný proti vodě[1] a roztržení je ideální pro použití uvnitř i venku s bohatými působivými barvami a ostrými okraji. A lze jej recyklovat[2].Pořizujte výtisky s vynikajícími barvami, realistickým obrazem a vzhledem tradičních fotografií – ideální pro celou řadu reklamních poutačů a transparentů včetně zvětšenin fotografií. Originální inkousty HP na bázi barviva zajišťují jedinečné a syté obrazy.

Na tyto výtisky odolné proti roztržení se můžete spolehnout. Poskytují vysoce kvalitní vzhled a pocit fotografického materiálu, přičemž umožňují skládání jako transparenty a jsou vodě odolné[1] bez ztráty krásy barev a ostrosti obrysů.

Můžete si vybrat z celé řady použití od prezentací, transparentů a poutačů po zvětšeniny fotografií – a přispět ke splnění závazků vaší společnosti i vašich klientů k ochraně životního prostředí – použitím tohoto úsporného, všestranného a recyklovatelného[2] tiskového materiálu HP.
Short summary description HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m:
This short summary of the HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m
Long summary description HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m :

HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m

This is an auto-generated long summary of HP Matný polypropylén – 914 mm x 22,9 m based on the first three specs of the first five spec groups.
Technické detaily
Rozměry (ŠxHxV)
995 x 115 x 125 mm
Hmotnost včetně balení
3,95 kg
Skladovatelnost tiskového materiálu
2
Hmotnost tiskového média
130 g/m²
Hmotnost
3,95 kg
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 35 °C
Velikost obalu (š x h x v)
995 x 115 x 125 mm
Stálobarevnost tiskového materiálu (uvnitř), UV inkoust
50 years
Stálobarevnost tiskového materiálu (uvnitř), inkoust na barevné bázi
3 months
Sytost tiskového materiálu
93%
Technické detaily
Tloušťka tiskového materiálu
191 µm
Počet na paletě
42 kusů
Velikost
11,5 cm (4.53")
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 60%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
10 - 30 °C
Typ povrchu
Matný
Hmotnost palety
264 kg
Jas tiskového materiálu
98
Velikost balení (š x h x v)
994,9 x 115,1 x 125 mm (39.2 x 4.53 x 4.92")
Váha balení
9.75
Rozměry palety (š x h x v)
1199,9 x 800,1 x 144,8 mm (47.2 x 31.5 x 5.7")
Rozměry palety
1199,9 x 800,1 x 1440,18 mm
Bělost tiskového materiálu
98
Počet kusů v balení
1 kusů
Výhradně do maloobchodního prodeje
No
Země Distributor
Nederland 2 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Bulgaria 1 distributor(s)
X