Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Photosmart Mz67 Digital Camera

X
Přidat k porovnání
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Photosmart Mz67 Digital Camera
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
L2490A
Kvalita datového listu: vytvořila firma HP
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 19 lis 2007
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 16796
This statistic is based on the 75452 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 19-11-07 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 73725 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 30 bře 2017 17:29:16
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Standardní limitovaná roční záruka na hardware. Možnosti záruky a podpory se dle různých produktů, zemí a znění místních zákonů liší.
Long product name HP Photosmart Mz67 Digital Camera :
The short editorial description of HP Photosmart Mz67 Digital Camera

Díky rozlišení 8 MP a objektivu HP Precision s 6x optickým zoomem lze dokonale fotit i vzdálené předměty. Prohlížejte si snímky na 6,35cm displeji. Technologii odstranění červených očí[p1] a okraje či efekty lze přidat přimo ve fotoaparátu.
Více>>>

HP Photosmart Mz67 Digital Camera:
The official marketing text of HP Photosmart Mz67 Digital Camera as supplied by the manufacturer
Díky rozlišení 8 MP a objektivu HP Precision s 6x optickým zoomem lze dokonale vyfotit i vzdálené předměty. Prostě se chopte fotoaparátu a můžete vyrazit - intuitivní ovládání a řada automatických režimů usnadňují pořizování fotografií. Zobrazte si snímky na 6,35 cm displeji, upravte je pomocí technologie odstranění červených očí[p1] a přidejte barvy a rámečky - to vše bez počítače. Vytvořte skvělé výtisky a zvětšeniny až do velikosti plakátu. Připraveno na systém Windows Vista™.
Short summary description HP Photosmart Mz67 Digital Camera:
This short summary of the HP Photosmart Mz67 Digital Camera data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Photosmart Mz67 Digital Camera
Long summary description HP Photosmart Mz67 Digital Camera :

HP Photosmart Mz67 Digital Camera

This is an auto-generated long summary of HP Photosmart Mz67 Digital Camera based on the first three specs of the first five spec groups.
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2013-11-01
Testseek nashromáždil 3 odborných recenzí na produkt HP Photosmart Mz67 Digital Camera a průměrné hodnocení odborníků je 65 ze 100. Průměrné hodnocení odráží názor komunity odborníků na tento produkt. Klikněte níže a prohlédněte si pomocí aplikace Testseek všechna hodnocení, ocenění produktu a shrnutí.
65%
X