Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Photosmart Mz67 Digital Camera

X
Přidat k porovnání
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Photosmart Mz67 Digital Camera
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
L2490A
Kvalita datového listu: vytvořila firma HP
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 19 lis 2010
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 15732
This statistic is based on the 79791 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 19-11-10 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 77982 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 30 bře 2017 17:29:16
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Standardní limitovaná roční záruka na hardware. Možnosti záruky a podpory se dle různých produktů, zemí a znění místních zákonů liší.
Long product name HP Photosmart Mz67 Digital Camera :
The short editorial description of HP Photosmart Mz67 Digital Camera

Díky rozlišení 8 MP a objektivu HP Precision s 6x optickým zoomem lze dokonale fotit i vzdálené předměty. Prohlížejte si snímky na 6,35cm displeji. Technologii odstranění červených očí[p1] a okraje či efekty lze přidat přimo ve fotoaparátu.
Více>>>
HP Photosmart Mz67 Digital Camera:
The official marketing text of HP Photosmart Mz67 Digital Camera as supplied by the manufacturer

Díky rozlišení 8 MP a objektivu HP Precision s 6x optickým zoomem lze dokonale vyfotit i vzdálené předměty. Prostě se chopte fotoaparátu a můžete vyrazit - intuitivní ovládání a řada automatických režimů usnadňují pořizování fotografií. Zobrazte si snímky na 6,35 cm displeji, upravte je pomocí technologie odstranění červených očí[p1] a přidejte barvy a rámečky - to vše bez počítače. Vytvořte skvělé výtisky a zvětšeniny až do velikosti plakátu. Připraveno na systém Windows Vista™.

Short summary description HP Photosmart Mz67 Digital Camera:
This short summary of the HP Photosmart Mz67 Digital Camera data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Photosmart Mz67 Digital Camera

Long summary description HP Photosmart Mz67 Digital Camera:
This is an auto-generated long summary of HP Photosmart Mz67 Digital Camera based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Photosmart Mz67 Digital Camera

Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2013-11-01
Testseek nashromáždil 3 odborných recenzí na produkt HP Photosmart Mz67 Digital Camera a průměrné hodnocení odborníků je 65 ze 100. Průměrné hodnocení odráží názor komunity odborníků na tento produkt. Klikněte níže a prohlédněte si pomocí aplikace Testseek všechna hodnocení, ocenění produktu a shrnutí.
65%
Customer service details
X