Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C7962A
Kategorie
Film that can be printed on by laser printers and photocopies and then used for presentations and for signs.
bílé matné fólie
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 24 srp 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 69299
This statistic is based on the 74952 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 24-08-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 73245 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 20 říj 2017 09:02:11
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
HP Backlit Reverse Print Matte (0,0MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m :
The short editorial description of HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m

Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film, 160 g/m2 – 1 524 mm x 22,9 m
Více>>>

HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m:
The official marketing text of HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m as supplied by the manufacturer
Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film je průsvitná polyesterová fólie k tisku složité grafiky. Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film s jednou stranou matnou a druhou lesklou je určena k pružnému tisku v tiskárnách HP Designjet.Ultra bílá difúzní vrstva matné fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film umožňuje tisknout na zadní i přední stranu a dosahovat tak lesklého nebo matného povrchu. Matná strana je určena k tisku zrcadlového typu, k tisku prezentací nebo fotografií k použití v osvětlených vitrínách.

Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film poskytuje vysoce kvalitní výsledky s dokonalými barvami a ostrými okraji. Speciální povrchová úprava chrání tisk před oxidací a blednutím a významně tak zvyšuje jeho životnost.

Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film je ideální na maloobchodní a další výrazné aplikace se zadním prosvětlením.
Short summary description HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m:
This short summary of the HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m
Long summary description HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m :

HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m

This is an auto-generated long summary of HP Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení Reverse Print Matte Backlit – 1 524 mm x 22,9 m based on the first three specs of the first five spec groups.

Děkujeme vám za objednávku zkompletování produktového listu společností Icecat.

Váš produktový list bude vyplněn/opraven během několika dní.

Technické detaily
Délka *
22,9 m
Hmotnost média *
160 g/m²
Typ povrchu
Matný
Technické detaily
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 30 °C
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X