Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna

X
Přidat k porovnání
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Designjet 130 Printer
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C7791C#411/KIT
Kvalita datového listu: vytvořila firma HP
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 27 čen 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 8574
This statistic is based on the 79761 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 27-06-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 77934 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 29 bře 2017 11:20:01
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Možnosti servisu a podpory: Telefonická podpora pro základní nastavení, instalaci a odstraňování problémů v záruční lhůtě, volitelný HP Care Pack pro prodloužení záruky na tři roky
Záruka: Záruka na opravu následující pracovní den v místě zákazníka, po dobu jednoho roku
Long product name HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna :
The short editorial description of HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna

Cenově dostupná multiformátová tiskárna HP Designjet 130 umožňuje věnovat čas, který ušetříte při tisku, vlastní tvorbě. Vytvářejte světlostálé1 fotografie v konzistentních barvách v prostředí Mac a Microsoft® Windows®.
Více>>>
Short summary description HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna:
This short summary of the HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP Designjet 130 Printer

Long summary description HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna:
This is an auto-generated long summary of HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna based on the first three specs of the first five spec groups.

HP Designjet 130 Printer

Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2017-03-01
Testseek nashromáždil 2 odborných recenzí na produkt HP Designjet 130 Printer velkoformátová tiskárna a průměrné hodnocení odborníků je 75 ze 100. Průměrné hodnocení odráží názor komunity odborníků na tento produkt. Klikněte níže a prohlédněte si pomocí aplikace Testseek všechna hodnocení, ocenění produktu a shrnutí.
75%
Customer service details
X