Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m

X
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
C6810A
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C6810A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698591307
Kategorie
Large format media include billboard posters and large outdoor screens.
Velkoformátová média
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firmaHP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Počet zhlédnutí produktu: 254517
This statistic is based on the 96241 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 94057 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 06 Jan 2021 21:41:12
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
HP bright white inkjet paper datasheet (0.6 MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http:///go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.
Záruka: Společnost HP vám jako koncovému zákazníkovi zaručuje, že velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Pokud společnost HP na takovou vadu v průběhu záruční doby upozorníte, společnost HP podle vlastního rozhodnutí vymění vadný produkt za stejný či srovnatelný dle svého výběru, nebo vám vrátí částku, za kterou jste produkt zakoupili. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP. V RÁMCI STANOVENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY VYLUČUJE VÝŠE UVEDENÁ ZÁRUKA JAKÉKOLI DALŠÍ PÍSEMNÉ NEBO ÚSTNÍ, ZÁRUČNÍ ČI JINÉ PODMÍNKY. SPOLEČNOST HP KONKRÉTNĚ ODMÍTÁ JAKÉKOLI PŘEDPOKLÁDANÉ ZÁRUKY ČI PODMÍNKY ZAHRNUJÍCÍ, NE VŠAK VÝHRADNĚ, ZÁRUKY PRODEJNOSTI, SPOKOJENOSTI S KVALITOU NEBO VHODNOSTI POUŽITÍ PRO URČITÝ ÚČEL. V MÍŘE STANOVENÉ MÍSTNÍMI ZÁKONY NEBUDE SPOLEČNOST HP ANI JEJÍ DODAVATELÉ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVÍDAT ZA JAKÉKOLI PŘÍMÉ, ZVLÁŠTNÍ, NÁHODNÉ, NÁSLEDNÉ ANI JINÉ ŠKODY (VČETNĚ ZTRÁT ZISKU ČI DAT), A TO ANI V PŘÍPADĚ ŽALOBY NA ZÁKLADĚ SMLOUVY NEBO OBČANSKOPRÁVNÍHO DELIKTU ANI V JINÝCH PŘÍPADECH. V ROZSAHU URČENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY JSOU PRÁVA NA NÁPRAVU UVEDENÁ V TÉTO ZÁRUCE VAŠIMI JEDINÝMI A VÝHRADNÍMI PRÁVY. PODMÍNKY ZÁRUKY OBSAŽENÉ V TOMTO PROHLÁŠENÍ (S VÝJIMKOU ZÁKONEM POVOLENÉ MÍRY) NEVYLUČUJÍ, NEOMEZUJÍ ANI NEUPRAVUJÍ ZÁVAZNÁ ZÁKONNÁ PRÁVA VZTAHUJÍCÍ SE K PRODEJI TOHOTO PRODUKTU ZÁKAZNÍKOVI.
Long product name HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m :
The short editorial description of HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m

Jasně bílý papír HP Bright White Inkjet Paper, 90 g/m2 – 610 mm x 91,4 m
Více>>>
HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m:
The official marketing text of HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m as supplied by the manufacturer

Jasně bílý papír HP Bright White Inkjet Paper s technologií ColorPRO zajišťuje profesionální kvalitu při stálé produkční rychlosti. Běžný papír s certifikací FSC®[1] zajišťuje výraznější barvy, ostřejší text a grafiku a vyšší kontrast odstínů černé, abyste získali působivé výsledky.Poznejte výrazný rozdíl. Podívejte se na přesné čáry s ostrými detaily. Podívejte se na působivou grafiku s rozšířeným barevným rozsahem. Jasně bílý papír HP Bright White Inkjet Paper s technologií ColorPRO zajišťuje působivé výsledky v profesionální kvalitě.

Tiskové materiály HP byly vyvinuty společně s inkousty a tiskárnami HP, aby zajišťovaly trvale kvalitní tisk. S tímto recyklovatelným papírem s certifikací FSC®[1] přispějete k dodržování závazků vaší společnosti i vašich zákazníků vůči ochraně životního prostředí.

Optimalizujte každodenní tisk se spolehlivými a bezproblémovými parametry cenově výhodného jasně bílého papíru HP Bright White Inkjet Paper. Mnoho variant včetně metrických formátů usnadňuje práci a zajišťuje vyšší produktivitu společně s nižšími náklady na tisk.

Short summary description HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m:
This short summary of the HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

HP C6810A, 91,4 m, 15,2 cm (6"), 119 µm, 90 g/m²

Long summary description HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m:
This is an auto-generated long summary of HP C6810A velkoformátové médium 91,4 m based on the first three specs of the first five spec groups.

HP C6810A. Délka role: 91,4 m, Velikost: 15,2 cm (6"), Tloušťka tiskového materiálu: 119 µm, Hmotnost tiskového média: 90 g/m²

Vlastnosti
Délka role
91,4 m
Velikost
15,2 cm (6")
Průměr jádra
5,08 cm
Tloušťka tiskového materiálu
119 µm
Hmotnost tiskového média
90 g/m²
Skladovatelnost tiskového materiálu
2 rok/roky
Země původu
Polsko
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
15 - 30 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
10 - 30 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 60%
Provozní rozsah teplot (T-T)
59 - 86 °F
Hmotnost a rozměry
Rozměry (ŠxHxV)
151 x 151 x 958 mm
Hmotnost
7,69 kg
Rozměry palety
1199 x 798 x 1128 mm
Rozměry palety (š x h x v)
1219,2 x 1016 x 1193,8 mm (48 x 40 x 47")
Velikost palety (EU)
1199 x 798 x 1128 mm
Údaje o balení
Velikost obalu (š x h x v)
152,4 x 149,23 x 965,2 mm
Velikost balení (š x h x v)
152,4 x 152,4 x 939,8 mm (6 x 6 x 37")
Hmotnost včetně balení
8,53 kg
Logistická data
Hmotnost europalety
264 kg
Hmotnost palety
264 kg
Další charakteristiky
Jas tiskového materiálu
113%
Počet na paletě
28 kusů
Doba schnutí tiskového materiálu
90 s
Laminace tiskového materiálu
pressure-sensitive laminate films
Sytost tiskového materiálu
94%
Hladkost tiskového materiálu
140
Voděodolnost tiskového materiálu
Lamination required
Bělost tiskového materiálu
166
Úroveň lesku tiskového média
matte
Velikost jádra
2"
Počet kusů v balení
1 kusů
Výhradně do maloobchodního prodeje
No
Počet na europaletě
28 kusů
Země Distributor
Deutschland 2 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Nederland 1 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)