Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C4991A
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0025184252694 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 28 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 68876
This statistic is based on the 74646 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 28-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 72914 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 14 lis 2017 21:14:29
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml :
The short editorial description of HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml

Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy HP Value Pack řady 81, 680 ml
Více>>>

HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml:
The official marketing text of HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml as supplied by the manufacturer
HP 81 Dye Value Packs obsahují inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu a čistič tiskových hlav v jediném balení a poskytují tak zákazníkům s produkčním tiskem další úsporu nákladů při zvýšeném pohodlí práce.Inkousty HP 81 na bázi barviva byly navrženy tak, aby poskytovaly zářivé fotorealistické obrázky a živou plnobarevnou grafiku.

Technologie HP Photoret III Precision. Více kapiček inkoustu je vrstveno do jednoho bodu a vytváří tak plynulejší barevné přechody a větší počet přímo tisknutelných barev. Přesné umisťování bodů zajišťuje vždy čistý a vždy ostrý tisk čárových výkresů.

Tiskové hlavy šířky 2,5 cm, každá s 512 tryskami, vytvářejí širší tiskový pás – v porovnání s hlavami o 240 tryskách používanými u inkoustových systémů řady HP Designjet CP.
Short summary description HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml:
This short summary of the HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml, Azurová, -40 - 60 °C, 320 mm, 88,9 mm, 114,3 mm, 1,18 kg
Long summary description HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml :

HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml. Tiskové barvy: Azurová. Šířka balení: 320 mm, Hloubka balení: 88,9 mm, Výška balení: 114,3 mm

This is an auto-generated long summary of HP Výhodná sada azurové inkoustové kazety a tiskové hlavy Value Pack řady 81, 680 ml based on the first three specs of the first five spec groups.

Děkujeme vám za objednávku zkompletování produktového listu společností Icecat.

Váš produktový list bude vyplněn/opraven během několika dní.

Vlastnosti
Tiskové barvy *
Azurová
Množství
1
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
320 mm
Hloubka balení
88,9 mm
Výška balení
114,3 mm
Hmotnost včetně balení
1,18 kg
Země Distributor
Danmark 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
X