Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51641AE
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51641AE
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0725184755200 show
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 143220
This statistic is based on the 74646 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 72914 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 30 bře 2017 12:29:48
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu. Záruka se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň :
The short editorial description of HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 41
Více>>>

HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň:
The official marketing text of HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň as supplied by the manufacturer
Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 41 umožňuje rychlý tisk v profesionálních, vysoce působivých barvách při nízkých nákladech na stránku a hodí se k tvorbě brilantního textu a barevné grafiky na běžný nebo speciální papír.
Short summary description HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň:
This short summary of the HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP 51641AE, Azurová, Purpurová, Žlutá, HP DeskJet 8XX, -40 - 60 °C, -15 - 35 °C, 180 g, 117 x 42 x 158 mm
Long summary description HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň :

HP 51641AE. Tiskové barvy: Azurová, Purpurová, Žlutá, Kompatibilní produkty: HP DeskJet 8XX. Hmotnost včetně balení: 180 g. Velikost obalu (š x h x v): 117 x 42 x 158 mm

This is an auto-generated long summary of HP 51641AE Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň based on the first three specs of the first five spec groups.

Děkujeme vám za objednávku zkompletování produktového listu společností Icecat.

Váš produktový list bude vyplněn/opraven během několika dní.

Vlastnosti
Tiskové barvy *
Azurová, Purpurová, Žlutá
Kompatibilní produkty *
HP DeskJet 8XX
Množství
1
Inkoustová kapka
32 pl
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-15 - 35 °C
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
180 g
Další charakteristiky
Velikost obalu (š x h x v)
117 x 42 x 158 mm
Země Distributor
Deutschland 1 distributor(s)
Czech Republic 2 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X