Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51640ME
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51640ME
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 83605
This statistic is based on the 74584 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 72864 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 12 říj 2017 17:35:21
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň :
The short editorial description of HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň

Purpurová inkoustová tisková kazeta HP 40
Více>>>

HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň:
The official marketing text of HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň as supplied by the manufacturer
Purpurová inkoustová tisková kazeta HP 40 je ideální pro uživatele v podnicích nebo domácnostech, kteří požadují barevné kopírování a tisk v profesionální kvalitě. Vytváří velmi ekonomický a rychlý barevný výstup.

Vysoce kvalitní výstup od první po poslední stránku – maximální produktivita a pohodlí. Vysoký objem inkoustu znamená méně výměn, méně zásahů a opravdovou užitnou hodnotu. Navrženo pro optimální výkon s papíry HP – vynikající výsledky i na bežném papíru.Výstupy vysoké kvality od první do poslední stránky. Maximální produktivita a pohodlí. Kazeta s velkým objemem znamená méně výměn a méně zásahů uživatele. Názorný ukazatel hladiny inkoustu minimalizuje možnost neočekávaného vyčerpání v průběhu tisku.Kompatibilní s vybranými tiskárnami HP Designjet. Navržena speciálně pro grafický tisk ilustrací CAD s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů na papíry a fólie HP Designjet.
Short summary description HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň:
This short summary of the HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP 51640ME, Purpurová, HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, InkJet, Blistr, 116 g, 75 g
Long summary description HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň :

HP 51640ME. Tiskové barvy: Purpurová, Kompatibilní produkty: HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, Tisková technologie: InkJet. Hmotnost: 116 g, Prázdná váha: 75 g, Hmotnost včetně balení: 150 g. Počet na paletě: 2400 kusů. Velikost obalu (š x h x v): 117 x 26 x 158 mm

This is an auto-generated long summary of HP 51640ME Purpurová inkoustová náplň based on the first three specs of the first five spec groups.

Děkujeme vám za objednávku zkompletování produktového listu společností Icecat.

Váš produktový list bude vyplněn/opraven během několika dní.

Vlastnosti
Tiskové barvy *
Purpurová
Kompatibilní produkty *
HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm
Množství
1
Barva
Yes
Tisková technologie
InkJet
Typ balení
Blistr
Typ kompatibilních inkoustových náplní
Dye-based
Inkoustová kapka
43 pl
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
116 g
Hmotnost a rozměry
Prázdná váha
75 g
Hmotnost včetně balení
150 g
Logistická data
Počet na paletě
2400 kusů
Počet krabic na paletě
40
Další charakteristiky
Velikost obalu (š x h x v)
117 x 26 x 158 mm
Hmotnost balení
7 kg
Počet produktů v balení
40 kusů
Hmotnost velkého velkoobchodního balení
7 kg
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
483 x 287 x 150
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)
X