Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
Canon
Product family:
The product family is a generic trademark of a brand to indicate a very wide range of products, that can encompass multiple categories. We include product family in the Icecat product title.
Digital IXUS
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
950 IS
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
2048B005
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma Canon: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 14 čen 2007
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 13486
This statistic is based on the 79761 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 14-06-07 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 77934 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 12 kvě 2018 01:40:03
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Long product name Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná :
The short editorial description of Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná

Digital IXUS 950 IS
Více>>>
Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná:
The official marketing text of Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná as supplied by the manufacturer

8megapixelový fotoaparát Digital IXUS 950 IS s vylepšenou verzi oceněného modelu Digital IXUS 800 IS. Model Digital IXUS 950 IS v tříbarevném kovovém provedení s charakteristickými zaoblenými křivkami je vybaven objektivem s 4x optickým zoomem a optickým stabilizátorem obrazu a obrazovým procesorem DIGIC III. Tento procesor, který umožňuje rychlejší zpracování obrazu a používá vyspělou technologii redukce šumu, nyní řídí technologii detekce obličeje a korekce červených očí1 a zajišťuje pořizování vysoce kvalitních snímků, na nichž figurují osoby.


K dalším klíčovým vylepšením patří režim ISO 1600 s režimem automatického posunu ISO (Auto ISO Shift) pro kvalitnější záznam při snímání za slabého osvětlení a 2,5” LCD displej PureColor s dokonalejším zobrazením barev a odolností vůči poškrábání. K novým funkcím patří režim intervalového snímání (Time Lapse Movie) a režim kreativních světelných efektů (Creative Light Effect).

Technologie detekce obličeje – dokonalejší snímky
Vyspělý obrazový procesor Canon DIGIC III řídí celou řadu funkcí spojených s technologií detekce obličeje (Face Detection). Funkce Face Detection AF/AE/FE ve snímané scéně automaticky detekuje až devět obličejů a podle podmínek optimalizuje zaostření, expozici a expozici blesku. Funkce korekce červených očí v režimu přehrávání používá technologii detekce obličeje, která prohledává zachycené snímky a odstraňuje červené oči, které detekuje. V případě potřeby mohou uživatelé provádět korekci červených očí také ručně.

4x optický zoom a optický stabilizátor obrazu
Kompaktní fotoaparáty citlivěji reagují na chvění rukou, a to zvláště za slabého osvětlení. Nepřetržitý inovační proces společnosti Canon v oboru optiky, který probíhá již 70 let, umožnil vyvinutí optických členů, které ideálně splňují vysoké nároky kompaktní digitální fotografie. Fotoaparát Digital IXUS 950 IS je vybaven optickým stabilizátorem obrazu (IS) Canon, který funguje na základě posunu optických členů a vyrovnává chvění fotoaparátu způsobené nechtěnými pohyby rukou. Optický stabilizátor obrazu umožňuje fotografování s prodloužením expozičního času o 3 kroky a je zvláště užitečný při používání plného zoomu a režimu Makro se zaostřením od 2 cm. Objektiv s 4x optickým zoomem je vybaven asférickou čočkou s ultravysokým indexem lomu (Ultra-High Refractive Index Aspherical lens – UA), umožňující dosažení rozsahu ohniskových vzdáleností 35–140 mm (ekvivalent 35mm filmu) při zachování tenkého profilu fotoaparátu.

Dokonalejší LCD displej
LCD displeje PureColor s vysokým rozlišením (230 tisíc pixelů) nabízejí uživatelům celou řadu předností.
O 30 % větší množství barev zajišťuje živé, realistické zobrazení. Široký zorný úhel displeje doplňuje antireflexní povrchová vrstva, která umožňuje kompozici a prohlížení snímků i za ostrého světla. Oděruodolná povrchová úprava zajišťuje ochranu proti nárazům a poškrábání.

Na LCD displeji se nyní během fotografování zobrazují nastavení rychlosti závěrky a clony. Při použití režimů Auto ISO a High ISO Auto se na displeji rovněž zobrazuje citlivost ISO. Tato nastavení fotoaparátu jsou nyní zaznamenávána jako EXIF data pro kontrolu v režimu přehrávání.

Vysoká citlivost ISO
Digital IXUS 950 IS disponuje nastavením ISO 1600, které usnadňuje fotografování v interiéru bez použití blesku a je ideální pro fotografování v prostředích se slabým osvětlením, kde použití blesku není dovoleno nebo není vhodné, např. v koncertních sálech nebo galeriích. Díky nové funkci automatického posunu ISO (Auto ISO Shift) zamezíte jediným stisknutím tlačítka rozmazání, jelikož umožňuje zvýšení nastavení ISO, a tím rychlosti závěrky, kdykoli fotoaparát detekuje otřes.

Nové kreativní volby
Fotoaparát nabízí celkem 18 režimů snímání, včetně nového režimu Creative Light Effect (Kreativní světelný efekt), který využívá stabilizátor obrazu a delší expozice pro vytvoření uživatelem vybraných tvarů, např. hvězd, srdíček a květin, okolo světelných bodů na pozadí nočních scén.

Nový režim intervalového snímání Time Lapse Movie umožňuje uživatelům snímat měnící se scény – např. plovoucí oblaka, rozkvétající květ nebo pohyb na rušné městské ulici – a poté je zrychleně přehrávat jako plynulé videosekvence v kvalitě VGA. Dvouhodinovou scénu snímanou v jedno nebo dvousekundových intervalech lze zhustit do osmiminutového nebo čtyřminutového videosouboru. Uživatelé mohou rovněž natáčet standardní ozvučená VGA videa rychlostí 30 sním./s nebo ozvučená QVGA videa rychlostí 60 sním./s.

Short summary description Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná:
This short summary of the Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.

Canon Digital IXUS 950 IS, 8 MP, 3264 x 2448 px, 1/2.5", CCD, 4x, Stříbrná

Long summary description Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná:
This is an auto-generated long summary of Canon Digital IXUS 950 IS 8MP 1/2.5" CCD 3264 x 2448px Stříbrná based on the first three specs of the first five spec groups.

Canon Digital IXUS 950 IS. Počet megapixelů: 8 MP, Velikost obrazového senzoru: 1/2.5", Typ snímače: CCD, Maximální rozlišení fotografie: 3264 x 2448 px. Optický zoom: 4x, Digitální zoom: 12x, Ohnisková vzdálenost: 5,8 - 23,2 mm. Úhlopříčka displeje: 6,35 cm (2.5"). Kamerový hledáček: Optický. PictBridge. Hmotnost: 165 g. Barva: Stříbrná

Kvalita obrazu
Počet megapixelů *
8 MP
Velikost obrazového senzoru *
1/2.5"
Typ snímače *
CCD
Maximální rozlišení fotografie *
3264 x 2448 px
Stabilizátor obrazu *
Yes
Objektiv
Optický zoom *
4x
Digitální zoom *
12x
Ohnisková vzdálenost
5,8 - 23,2 mm
Filtr
Primary Colour
Zaostřování
Nastavení ohniska *
Auto
Režimy automatického zaostřování *
Bodové automatické zaostřování
Ohnisko
TTL
Nejkratší zaostřovací vzdálenost
0,02 m
Zámek AF
Yes
Pomocný paprsek automatického zaostření
Yes
Osvětlení
ISO citlivost *
80, 100, 200, 400, 800, 1600, Auto
Módy světelné expozice *
Auto
Závěrka
Typ spouště fotoaparátu
Elektronický
Blesk
Režimy blesku *
Auto, Vypnutí blesku, Redukce červených očí, Pomalá synchronizace
Dosah blesku (do šířky) *
0,5 - 3,5 m
Dosah blesku (do dálky) *
2.0
Nastavení expozice blesku
Yes
Video
Frekvence snímků videa za sekundu
30 fps
Zvuk
Zabudovaný mikrofon *
Yes
Nahrávání hlasu
Yes
Paměť
Kompatibilní paměťové karty *
mmc,sd
Obrazovka
Displej *
LCD
Obrazovka
Úhlopříčka displeje *
6,35 cm (2.5")
Rozlišení displeje fotoaparátu (numericky)
230000 px
Hledáček
Kamerový hledáček
Optický
Možnosti připojení
PictBridge *
Yes
USB verze *
2.0
Vstupně-výstupní porty
A/V (PAL/NTSC)
Fotoaparát
Vyvážení bílé *
Auto, Oblačný, Denní světlo, Fluorescenční, Manuální, Wolfram
Režimy scenérie *
Pláž, Děti, Zblízka (makro), Noční, Noční portrét, Párty uvnitř, Portrét, Soumrak, Podvodní
Fotografické efekty *
Černá a bílá, Pozitivní film, Sépiová, Odstíny pleti, Živý
Volitelná barva
Yes
Obrazový procesor
DIGIC III iSAPS
Vzhled
Barva *
Stříbrná
Baterie
Typ baterie *
Lithium-ion (Li-ion)
Typ baterie
NB-5L
Počet baterií
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Hmotnost a rozměry
Hmotnost *
165 g
Obsah balení
Přibalený software
ZoomBrowser EX / ImageBrowser PhotoStitch
Další charakteristiky
Možnost videozáznamu
Yes
Efektivní rozlišení senzoru
8000000 px
Rozměry (ŠxHxV)
90,4 x 56,5 x 26,4 mm
Rozhraní
USB 2.0 (Mini-B, MTP, PTP)
Komprese dat
JPEG
Zabudovaný blesk
Yes
Rychlost závěrky
15 – 1/1600
Kompatibilní operační systémy
Windows 2000 SP4 / XP / XP SP1-2 / Vista Mac OS X v10.3 - 10.4
Digital SLR
No
Datum
Yes
Zdroj Sumarizace TestSeeku Průměrné skóre
Recenze
Updated:
2011-09-26
Testseek nashromáždil 47 odborných recenzí na produkt Canon Digital IXUS 950 IS a průměrné hodnocení odborníků je 82 ze 100. Průměrné hodnocení odráží názor komunity odborníků na tento produkt. Klikněte níže a prohlédněte si pomocí aplikace Testseek všechna hodnocení, ocenění produktu a shrnutí.
82%
Země Distributor
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details