X

Icecat the open catalog

Jaké jsou vaše požadavky?
K dispozícii biz.jpg (642)
Relevance
Allied Telesis AT-2711FX/SC-001 Interní Vlákno síťová karta (990-003750-001)

Allied Telesis AT-2711FX/SC-001, Kabel, PCI-E, Vlákno, SC, 10/100BaseT(X), Fast Ethernet

Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 1000Mbit/s 850nm Vícevidové konvertor síťové kabeláže (990-004825-50)

Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50, 1000Base-T, 1000Base-SX, Plná, Poloviční, Vlákno, SC, Vícevidové

Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 100Mbit/s 1310nm Vícevidové konvertor síťové kabeláže (990-004823-50)

Allied Telesis AT-DMC100/SC-50, 100Base-TX, 100Base-FX, Plná, Poloviční, Vlákno, SC, Vícevidové

Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter 100Mbit/s konvertor síťové kabeláže (AT-MC102XL)

Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter, UTP & FO, Kabel, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C, 5 - 95%,... Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter, UTP & FO, Kabel, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C, 5 - 95%, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE more

Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm konvertor síťové kabeláže (990-001201-00)

Allied Telesis AT-SPSX, Kabel, -5 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85%, 0 - 3000 m, LC

Allied Telesis AT-GS950/10PS-50 Řízený Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Šedá (990-003648-50)

Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, Řízený, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE... Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, Řízený, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802., 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX more

Allied Telesis AT-2701FTXA Interní Ethernet 100Mbit/s (AT-2701FTXA/SC-901)

Allied Telesis AT-2701FTXA, Kabel, PCI, Ethernet, SC, 10/100BaseT(X), Fast Ethernet

Allied Telesis AT-x510-52GTX Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Bílá (AT-X510-52GTX-30)

Allied Telesis AT-x510-52GTX, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, IEEE... Allied Telesis AT-x510-52GTX, Řízený, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, 3DES, 802.1x RADIUS, AES, DES, HTTPS, LEAP, MD5, PEAP, SHA-1, SHA-2, SSH, SSH-2, SSL/TLS more

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 Interní Vlákno 1000Mbit/s (990-003508-001)

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001, Kabel, PCI-E, Vlákno, LC, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE... Allied Telesis AT-2911SX/LC-001, Kabel, PCI-E, Vlákno, LC, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802, 1000BASE‑SX more

Allied Telesis AT-GS948MX-50 Řízený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Šedá (990-004701-50)

Allied Telesis AT-GS948MX-50, Řízený, L2, SNMP, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1AX,IEEE 802.1D,IEEE... Allied Telesis AT-GS948MX-50, Řízený, L2, SNMP, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1AX,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1w,IE, 802.1x RADIUS,EAP more

Allied Telesis AT-GS910/8-50 Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Šedá (990-004857-50)

Allied Telesis AT-GS910/8-50, Nespravované, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u,... Allied Telesis AT-GS910/8-50, Nespravované, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Šedá, 50/60 Hz, 0 - 50 °C more

Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter, UK power cord 100Mbit/s konvertor síťové kabeláže (AT-MC102XL-30)

Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter, UK power cord, 100TX/100FX, Kabel, 0 - 40 °C, -20 - 80... Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter, UK power cord, 100TX/100FX, Kabel, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C, 5 - 95%, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE more

Loading ...
No match found