X

Full Icecat

Full Icecat

Kompletní pokrytí vašeho portfolia

Full Icecat obsahuje bohaté produktové informace pro více než 15167 značek v jednom standardizovaném formátu, který umožňuje snadnou kategorizaci, filtrování, vyhledávání a porovnávání produktů. Původně nestandardizované produktové informace jsou převedeny do konzistentní podoby použitelné v elektronických katalozích a jsou dodávány ve strukturované podobě. Full Icecat garantuje vysoké pokrytí portfolia distributorů a rychlé dodávání přesných, kompletních a mediálně bohatých informací v mnoha kategoriích. Full Icecat se vyznačuje vysokým pokrytím technologických produktů a podporuje více jazyků než jakýkoli jiný zdroj produktových listů. Full Icecat snižuje náklady na produktové informace, optimalizuje kvalitu produktového obsahu a zvyšuje konverzní poměr a kvalitu nákupního procesu mezi koncovými uživateli.

Full Icecat nabízí velmi flexibilní proces tvorby dat a možnost expanze do dalších produktových segmentů s vysokými standardy kvality, lokálními mutacemi a konzistentní strukturou.

Rich media of participating Open Icecat brands is also included in Full Icecat, but may be subject to permission. Icecat can be of help with collecting a a brand's rich media assets, as long as applicable licenses are provided by the brand owner.
 • Cenově efektivní řešení produktových informací
  Snižte vnitrofiremní náklady na e-commerce tím, že nahradíte vaše drahé vnitrofiremní řešení produktových informací nebo konkurečního poskytovatele Full Icecatem.
 • Zvýšená kvalita obsahu
  Zvyšte spokojenost zákazníků a podpořte svůj prodej díky vysoce kvalitním produktovým informacím.
 • Nižší počet vrácených produktů a vyšší loajalita zákazníků
  Změňte návštěvníky vaší stránky na vaše zákazníky - nabídněte jim jednoduché a přesné funkce na vyhledávání a porovnávání produktů a základní i multimediální informace o produktech.
 • Zvyšte efektivitu vaší organizace
  Použijte produktové informace pro vnitřní i vnější komunikaci a přesměrujte své současné zdroje do aktivit stěžejních pro vaši firmu.
 • Bohaté produktové informace Profesionální vícejazyčné produktové informace s plně standardizovanými rozsáhlými specifikacemi a dalším multimediálním obsahem.
 • Mezinárodní standardy Podporované mezinárodní standardy jako UNSPSC nebo EAN/UPC umožňují velmi jednoduchou integraci mezinárodních katalogů.
 • Profesionální vyhledávání, porovnávání a filtrování Plně standardizované vlastnosti a jejich hodnoty umožňují zákazníkům podrobně prohledávat, přesně filtrovat a porovnávat produkty mezi sebou.
 • Cross-selling (doplňky a alternativy) Bohaté a logicky provázané informace o dalších produktech umožňují, aby zákazníci nalezli další doplňkové produkty.

Kontaktujte nás

Phone
+94949141984
E-mail
asd@asd.com
Office directions
BEZPLATNÁ REGISTRACE