X

Icecat the open catalog

Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Two-view Cling Film
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1915A
Kategorie :
Film that can be printed on by laser printers and photocopies and then used for presentations and for signs.
bílé matné fólie
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 srp 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Poslední aktualizace:: 08 úno 2017 16:04:42
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Počet zhlédnutí produktu: 72221
This statistic is based on the 66800 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-08-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 65070 free Open Icecat users.
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Two-view Cling Film:
The short editorial description of HP Two-view Cling Film
Samolepicí oboustranná průhledná fólie HP Two-view Cling Film, 240 g/m2 – 1 067 mm x 22,9 m

Marketing text HP Two-view Cling Film

:
The official marketing text of HP Two-view Cling Film as supplied by the manufacturer
Průsvitná polyesterová samolepicí fólie o tloušťce 230 mikrometrů k tisku na zadní stranu, ideální pro složitou grafiku. Tato fólie, matná na jedné straně a s lepivou vrstvou s  na straně druhé, se snadno nalepuje na libovolný hladký povrch a umožňuje snadné přemístění.

Živé barvy na obou stranách při použití barviva inkoustů HP. Ideální například pro oblast maloobchodu.Lepicí fólie, dodává se se smazatelným popisovačem, snadno se uchycuje a snímá.Snadno se nalepuje a může být přemisťován, aniž by na povrchu zanechával zbytky lepidla.


Short summary description HP Two-view Cling Film:
This short summary of the HP Two-view Cling Film data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Two-view Cling Film
Long summary description HP Two-view Cling Film:
This is an auto-generated long summary of HP Two-view Cling Film based on the first three specs of the first five spec groups.
HP Two-view Cling Film
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Technické detaily
Délka*
The measurement or extent of something from end to end; the greater of two or the greatest of three dimensions of an object.
22,9 m
Hmotnost média*
The weight of the media used with this product.
240 g/m²
Typ povrchu
The way that a product is finished e.g. paper can have a matt or gloss finish.
Matný
Technické detaily
Provozní rozsah teplot (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
15 - 35°C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80
Země původu
Country where the device is made.
Švýcarsko