Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Q1908A popypropylenová fólie

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Q1908A
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
Q1908A
Kategorie
Also known as PP film, this is a type of plastic film.
polypropylenové fólie
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 11 srp 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 78616
This statistic is based on the 69217 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 11-08-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 67456 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 06 úno 2017 11:04:36
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Q1908A popypropylenová fólie :
The short editorial description of HP Q1908A popypropylenová fólie

Samolepicí matná polypropylénová fólie HP Adhesive-back Polypropylene, 225 g/m2 – 914 mm x 21,3 m
Více>>>

HP Q1908A popypropylenová fólie

The official marketing text of HP Q1908A popypropylenová fólie as supplied by the manufacturer
Samolepící matná polypropylénová fólie HP Matte Adhesive-back Polypropylene je bílá matná samolepicí polypropylénová fólie s voděodolnou povrchovou úpravou a zadní stranou s akrylátovým lepidlem a fólií se silikonovým povlakem. Ideální na poutače v interiérech i exteriérech.

Samolepící matná polypropylénová fólie HP Matte Adhesive-back Polypropylene poskytuje vysoce dokonalé barvy a ostrost okrajů u inkoustů dye i UV.Samolepící matná polypropylénová fólie HP Matte Adhesive-back Polypropylene rychle schne a má vynikající charakteristiky z hlediska manipulace. Je kompatibilní s pigmenty na bázi vody i inkousty na bázi barviva.Samolepící matná polypropylénová fólie HP Matte Adhesive-back Polypropylene je při tisku pomocí pigmentových inkoustů UV voděodolná i bez laminování. Má speciální povrchovou vrstvu snadno přijímající inkoust, díky níž je ideální k vnitřnímu i venkovnímu použití.


Short summary description HP Q1908A popypropylenová fólie:
This short summary of the HP Q1908A popypropylenová fólie data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Q1908A
Long summary description HP Q1908A popypropylenová fólie :

HP Q1908A

This is an auto-generated long summary of HP Q1908A popypropylenová fólie based on the first three specs of the first five spec groups.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Technické detaily
Velikost
Physical dimension.
91,4 cm (36")
Typ povrchu
The way that a product is finished e.g. paper can have a matt or gloss finish.
Matte
Provozní rozsah teplot (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
15 - 35°C
Technické detaily
Provozní rozsah teplot (T-T)
59 - 95°F
Hmotnost tiskového média
The weight of the media (e.g. sheet of paper) which you print on.
225
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Maximální délka role
21,3 m
Země Distributor
Danmark 1 distributor(s)
X