Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Reverse Print Matte Backlit Film
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C7960A
Kategorie
Film that can be printed on by laser printers and photocopies and then used for presentations and for signs.
bílé matné fólie
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 srp 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 63565
This statistic is based on the 69327 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-08-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 67575 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 29 bře 2017 11:05:15
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručeně odpovídají specifikaci zveřejněné společností HP, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak, aby se při správném používání nezachytávaly v tiskárně.
Prohlášení o standardní záruce: Velkoformátové tiskové materiály společnosti Hewlett-Packard zaručují splnění specifikací publikovaných v HP pravidlech, jsou bez výrobních kazů a vad a byly navrženy tak,aby byly odolné vůči zachycení v tiskárně. Nejste-li z jakéhokoli důvodu s tímto produktem HP spokojeni, kontaktujte svého prodejce HP.
Long product name HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie :
The short editorial description of HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie

Matná tisková fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film, 160 g/m2 – 914 mm x 22,9 m
Více>>>

HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie

The official marketing text of HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie as supplied by the manufacturer
Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film je průsvitná polyesterová fólie k tisku složité grafiky. Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film s jednou stranou matnou a druhou lesklou je určena k pružnému tisku v tiskárnách HP Designjet.

Ultra bílá difúzní vrstva matné fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film umožňuje tisknout na zadní i přední stranu a dosahovat tak lesklého nebo matného povrchu. Matná strana je určena k tisku zrcadlového typu, k tisku prezentací nebo fotografií k použití v osvětlených vitrínách.Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film poskytuje vysoce kvalitní výsledky s dokonalými barvami a ostrými okraji. Speciální povrchová úprava chrání tisk před oxidací a blednutím a významně tak zvyšuje jeho životnost.Matná fólie k zadnímu prosvětlení HP Reverse Print Matte Backlit Film je ideální na maloobchodní a další výrazné aplikace se zadním prosvětlením.


Short summary description HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie:
This short summary of the HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Reverse Print Matte Backlit Film
Long summary description HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie :

HP Reverse Print Matte Backlit Film

This is an auto-generated long summary of HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m bílá matná fólie based on the first three specs of the first five spec groups.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Technické detaily
Délka *
The measurement or extent of something from end to end; the greater of two or the greatest of three dimensions of an object.
22,9 m
Hmotnost média *
The weight of the media used with this product.
160 g/m²
Typ povrchu
The way that a product is finished e.g. paper can have a matt or gloss finish.
Matný
Technické detaily
Provozní rozsah teplot (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
10 - 30°C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Rozměry (ŠxHxV)
Dimensions of the product (Width x Depth x Height).
950 x 127 x 127 mm
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X