Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm

X
Přidat k porovnání
You can only compare products that are fully described in the Icecat standard format, and belong to the same category.
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C6042A
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0088698211199 show
Kategorie
Does not fit in any category
nezařazeno
Kvalita datového listu: vytvořila firma HP
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 13 zář 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 75168
This statistic is based on the 71089 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 13-09-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 69428 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 09 čen 2017 02:45:03
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Záruka: 1 rok, výměna výrobcem v případě závady
Záruční podmínky: Na tento produkt HP se poskytuje záruka se zákaznickou podporou HP. Nejste-li zcela spokojeni, navštivte webový server HP na adrese http:///support, kde získáte informace o službách a podpoře HP, nebo se o záruce informujte u prodejce. Vaše zákonná práva nebudou žádným způsobem dotčena.
Long product name HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm :
The short editorial description of HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm

Matný papír pro blahopřání HP Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm
Více>>>

HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm:
The official marketing text of HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm as supplied by the manufacturer
Matný pohlednicový papír HP Matt Greeting Cards poskytuje vysoce kvalitní hladký matný povrch; na čtvrtiny přehnuté provedení lze složit do formátu A6. Toto všestranné médium je ideální na poděkování, pozvánky na večírky, přání k narozeninám a k mnoha dalším účelům.

Features
Short summary description HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm:
This short summary of the HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm
Long summary description HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm :

HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm

This is an auto-generated long summary of HP Matný papír pro blahopřání Photo Greeting Card-20 kusů/A4/210 x 297 mm based on the first three specs of the first five spec groups.

Děkujeme vám za objednávku zkompletování produktového listu společností Icecat.

Váš produktový list bude vyplněn/opraven během několika dní.

X