X

Icecat the open catalog

Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
C3900A
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
C3900A
Kategorie :
Toner cartridges for your laser printer or copier.
tonerové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Poslední aktualizace:: 06 úno 2017 11:04:14
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Počet zhlédnutí produktu: 192714
This statistic is based on the 66766 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 65030 free Open Icecat users.
Záruka: Záruční podmínky: Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. Tato záruka se nevztahuje na produkty, jež byly (a) doplněny, repasovány, doplněny či jakkoli jinak upraveny, anebo (b) jestliže k problémům došlo v důsledku nesprávného použití, skladování či provozu v rozporu s podmínkami provozního prostředí, jež byly pro daný tiskový produkt určeny nebo (c) pokud je produkt opotřebován běžným používáním. Chcete-li uplatnit záruku, vraťte produkt v prodejně, kde jste jej zakoupili (spolu s písemným popisem problému a ukázkami tisku), nebo se obraťte na zákaznickou podporu HP. Podle uvážení společnosti HP budou prokazatelně vadné produkty vyměněny, nebo bude vrácena kupní cena. V RÁMCI STANOVENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY VÝŠE UVEDENÁ ZÁRUKA VYLUČUJE JAKÉKOLI DALŠÍ PÍSEMNÉ NEBO ÚSTNÍ, ZÁRUČNÍ ČI JINÉ PODMÍNKY. SPOLEČNOST HP KONKRÉTNĚ ODMÍTÁ JAKÉKOLI PŘEDPOKLÁDANÉ ZÁRUKY ČI PODMÍNKY VZTAHUJÍCÍ SE K PRODEJNOSTI, KE SPOKOJENOSTI S KVALITOU NEBO VHODNÉMU POUŽITÍ PRO URČITÝ ÚČEL. V RÁMCI STANOVENÉM MÍSTNÍMI ZÁKONY NEBUDE SPOLEČNOST HP ANI JEJÍ DODAVATELÉ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVÍDAT ZA JAKÉKOLI PŘÍMÉ, ZVLÁŠTNÍ, NÁHODNÉ, NÁSLEDNÉ ANI JINÉ ŠKODY (VČETNĚ ZTRÁT ZISKU ČI DAT), A TO I V PŘÍPADĚ ŽALOBY NA ZÁKLADĚ SMLOUVY NEBO OBČANSKOPRÁVNÍHO DELIKTU A TAKÉ V OSTATNÍCH PŘÍPADECH. PODMÍNKY ZÁRUKY OBSAŽENÉ V TOMTO PROHLÁŠENÍ (S VÝJIMKOU ZÁKONEM POVOLENÉ MÍRY) NEMAJÍ CHARAKTER VYLUČOVACÍ, OMEZOVACÍ ANI UPRAVOVACÍ A SOUVISEJÍ SE ZÁVAZNÝMI PRÁVNÍMI PŘEDPISY VZTAHUJÍCÍMI SE K PRODEJI TOHOTO PRODUKTU ZÁKAZNÍKOVI.
Long product name HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň:
The short editorial description of HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň
Tiskové kazety skupiny HP LaserJet C3900 s tonerem Microfine jsou určeny ke spolupráci s tiskárnami HP LaserJet 4v a 4mv, aby přinášely vždy čistý ostrý text a grafiku při vytváření vysoce působivých výsledků.

Marketing text HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň

:
The official marketing text of HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň as supplied by the manufacturer
Tiskové kazety skupiny HP LaserJet C3900 s tonerem Microfine jsou určeny ke spolupráci s tiskárnami HP LaserJet 4v a 4mv, aby přinášely vždy čistý ostrý text a grafiku při vytváření vysoce působivých výsledků. Ideální pro uživatele v kancelářském prostředí se středním až velkým objemem tisku požadující laserový výstup profesionální kvality.
Short summary description HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň:
This short summary of the HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP C3900A, Černá, 10 - 32,5 °C, 10 - 95%, -20 - 40 °C, 10 - 90%, 479 x 170 x 195 mm
Long summary description HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň:
This is an auto-generated long summary of HP C3900A 8100str. Černá tonerová náplň based on the first three specs of the first five spec groups.
HP C3900A. Tiskové barvy: Černá. Rozměry (ŠxHxV): 479 x 170 x 195 mm
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Vlastnosti
Výtěžnost stran
How many pages can be produced.
8100 str,
Tiskové barvy*
The colours that can be produced by the printer.
Černá
Počet kusů v balení*
1 kusů
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
10 - 90
Rozsah teplot při skladování (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-20 - 40°C
Provozní rozsah teplot (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
10 - 32,5°C
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 95
Hmotnost a rozměry
Rozměry (ŠxHxV)
Dimensions of the product (Width x Depth x Height).
479 x 170 x 195 mm
Hmotnost
Weight of the product without packaging (net weight). If possible, the net weight is given including standard accessories and supplies. Please note that sometimes the manufacturer leaves out the weight of accessories and/or supplies.
2,11 kg
Prázdná váha
Weight of product without filling.
1,77 kg
Rozměry palety
Size of pallets (Width x Depth x Height) in millimeters.
1200 x 800 x 1124 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
2,66 kg
Logistická data
Hmotnost palety
145 kg
Počet na paletě
Quantity of a single product per pallet. If more than one product is packed per carton; this is the number of products (not number of cartons) per shipping pallet.
55 kusů