Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
49 Tri-color Inkjet Print Cartridge
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51649NE
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 61706
This statistic is based on the 74034 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 72332 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 06 říj 2017 22:44:19
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň :
The short editorial description of HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň

Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 49
Více>>>

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň:
The official marketing text of HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň as supplied by the manufacturer
Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 49 (516149N) je kazeta s malým objemem, která používá nový design tiskové hlavy. Nová technologie inkoustu na bázi barviva přináší vynikající barevný tisk HP Photoret s živým, trvanlivým výstupem na běžné i speciální papíry.

Vynikající a cenově dostupný barevný tisk na různá média. Výborné výsledky s běžným papírem – optimální kvalita s papíry HP premium a transparentními fóliemi.Navrženy pro produktivní tisk v kanceláři i doma. Spolupracuje s širokou paletou tiskáren HP Deskjet, Deskwriter a Officejet. Spolehlivá výkonnost s konkurenceschopnou cenou na stránku. Kompatibilní s kompletním sortimentem médií HP.Standardní kazeta (22,8 ml) vytiskne přibližně 310 stran při 15% pokrytí. Kazeta se sníženým objemem (11 ml) vytiskne přibl. 155 stran při 15% pokrytí – ideální pro příležitostné uživatele s nízkým objemem tisku. Naprosto stejně kvalitní produkt – pouze s odlišnou kapacitou.
Short summary description HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň:
This short summary of the HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge, Azurová, Purpurová, Žlutá
Long summary description HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň :

HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge. Tiskové barvy: Azurová, Purpurová, Žlutá

This is an auto-generated long summary of HP 49 Tri-color Inkjet Print Cartridge Azurová, Purpurová, Žlutá inkoustová náplň based on the first three specs of the first five spec groups.

Děkujeme vám za objednávku zkompletování produktového listu společností Icecat.

Váš produktový list bude vyplněn/opraven během několika dní.

Vlastnosti
Tiskové barvy *
Azurová, Purpurová, Žlutá
Vlastnosti
Množství
1
Země Distributor
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X