Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

HP 51640CE Azurová inkoustová náplň

X
Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51640CE
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51640CE
Kategorie
Ink cartridges for inkjet printers.
inkoustové náplně
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 23 říj 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Počet zhlédnutí produktu: 79560
This statistic is based on the 69191 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 23-10-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 67430 free Open Icecat users.
Poslední aktualizace:: 06 úno 2017 11:04:35
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytujena vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Prohlášení o standardní záruce: Společnost HP zaručuje, že produkty společnosti HP jsou bez vad materiálu a vad vzniklých při výrobě při normálním použití v souladu se specifikacemi do data vyznačeného na produktu.se nevztahuje na prázdné produkty nebo produkty, které byly jakkoli upraveny. Veškeré informace týkající se poskytování záruk získáte u prodejce nebo na stránkách /support/inkjet_warranty. Zákazníci mohou mít kromě této záruky výrobce i další práva vyplývající ze zákona, která nejsou zárukou výrobce omezena.
Long product name HP 51640CE Azurová inkoustová náplň :
The short editorial description of HP 51640CE Azurová inkoustová náplň

HP 40 Cyan Inkjet Print Cartridge
Více>>>

HP 51640CE Azurová inkoustová náplň

The official marketing text of HP 51640CE Azurová inkoustová náplň as supplied by the manufacturer
Azurová inkoustová tisková kazeta HP 40 je ideální pro uživatele v podnicích nebo domácnostech, kteří požadují barevné kopírování a tisk profesionální kvality. Technologie HP zajišťuje vždy jasný a vždy ostrý výstup na širokou škálu bankovních a kopírovacích papírů.

Vysoce kvalitní výstup od první stránky po poslední – maximální produktivita a pohodlí. Vysoký objem inkoustu znamená méně výměn, méně zásahů a opravdovou užitnou hodnotu. Navrženo pro optimální výkon s papíry HP – vynikající výsledky i na bežném papíře.Inkoust na bázi pigmentu s vysokou sytostí déle odolává blednutí. Voděodolnost minimalizuje riziko rozmazání a snižuje tak potřebu opakovaného tisku. Spolehlivé výsledky – vždy ostrý text a ostrá grafika.Kompatibilní s vybranými tiskárnami HP Designjet. Navržena speciálně pro grafický tisk ilustrací CAD s vysokým rozlišením a fotorealistických obrazů na papíry a fólie HP Designjet.


Short summary description HP 51640CE Azurová inkoustová náplň:
This short summary of the HP 51640CE Azurová inkoustová náplň data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP 51640CE, Azurová, HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, Azurová, Modrá, InkJet, Blistr
Long summary description HP 51640CE Azurová inkoustová náplň :

HP 51640CE. Tiskové barvy: Azurová, Kompatibilní produkty: HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, Bublinkový grafický tisk BCP: Azurová. Hmotnost: 116 g, Prázdná váha: 75 g, Hmotnost včetně balení: 150 g. Velikost obalu (š x h x v): 117 x 26 x 158 mm

This is an auto-generated long summary of HP 51640CE Azurová inkoustová náplň based on the first three specs of the first five spec groups.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Vlastnosti
Tiskové barvy *
The colours that can be produced by the printer.
Azurová
Bublinkový grafický tisk BCP
BCP colour bubble graphic (i.e. black, cyan, magenta, yellow, etc) based on the content in the prntcartclr (Print Cartridge Colours) attribute
Azurová
Kompatibilní produkty *
Other products that can be used with this product.
HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm
Množství
The number of products there are.
1
Kategorizace barev BCP
BCP categorization colour (standard=blue, value=green, specialty=red)
Modrá
Tisková technologie
Indicates the method used to print by this product.
InkJet
Barva
Yes
Typ balení
The type of product package e.g. box.
Blistr
Typ kompatibilních inkoustových náplní
Dye-based
Počet kusů v balení
Number of products per box.
1 kusů
Inkoustová kapka
Ink drop size.
43 pl
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
0 - 40°C
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
Weight of the product without packaging (net weight). If possible, the net weight is given including standard accessories and supplies. Please note that sometimes the manufacturer leaves out the weight of accessories and/or supplies.
116 g
Prázdná váha
Weight of product without filling.
75 g
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
150 g
Logistická data
Počet krabic na paletě
40
Další charakteristiky
Velikost obalu (š x h x v)
Dimensions of the packaged product (Width x Depth x Height).
117 x 26 x 158 mm
Hmotnost balení
7 kg
Počet produktů v balení
Quantity of a single product contained within a case or master carton. This is for product contain in the smaller master carton configuration if there is more than one. For example; if there is a 24 unit and a 48 unit MC; this would be the quantity of units in the 24 unit MC
40 kusů
Hmotnost velkého velkoobchodního balení
7 kg
Rozměry většího velkoobchodního balení (š x h x v)
483 x 287 x 150
Země Distributor
Deutschland 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
X