X

Icecat the open catalog

Přidat k porovnání
Značka:
Obvykle ochranná známka výrobce, pod kterou zákazníci firmu znají. Jeden výrobce může vyrábět zboží pod různými značkami. Někteří výrobci licencují své značky dalším firmám.
HP
Název produktu:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
51631E
Kód produktu :
Unikátní identifikátor produktu, který mu přiřadil jeho výrobce. Více kódů produktu může být přiřazeno k jednomu mateřskému kódu v případě, že jsou jejich specifikace identické. Tím se odstraní nesprávné kódy nebo nepodstatné logistické informace.
51631E
Kód EAN/UPC :
European Article Number (EAN) and Universal Product Code (UPC) are better known as the barcode on a product's packaging to uniquely identify a product in a shop or logistic process. One product can have multiple barcodes depending on logistic variations such as packaging or country.
0848412014303
Kategorie :
Paper for use with ink jet printers, often with a special coating that makes the ink dry faster and/or last longer without fading.
papíry do tiskáren
Kvalita datového listu: vytvořen/standardizován Icecatem
Kvalita produktových listů může mít několik úrovní:
načtena jen logistická data: we have only basic data imported from a supplier, a data-sheet is not yet created by an editor.
vytvořila firma HP: a data-sheet is imported from an official source from a manufacturer. But the data-sheet is not yet standardized by an Icecat editor.
vytvořen/standardizován Icecatem: the data-sheet is created or standardized by an Icecat editor.
Na trhu od roku: 29 čec 2005
Datum, kdy Icecat poprve zaznamenal tento produkt v ceniku nektereho z nasich partneru.
Poslední aktualizace:: 06 úno 2017 11:04:17
Datum poslední změny produktového listu v katalogu Icecatu
Počet zhlédnutí produktu: 329911
This statistic is based on the 66830 using ecommerce sites (eshops, distributors, comparison sites, ecommerce ASPs, purchase systems, etc) daily downloading this Icecat data-sheet since 29-07-05 Only sponsoring brands are included in the free Open Icecat content distribution as used by 65095 free Open Icecat users.
Long product name HP 51631E Matný papír do tiskárny:
The short editorial description of HP 51631E Matný papír do tiskárny
Speciální papír pro inkoustové tiskárny HP Special Inkjet Paper, 90 g/m2, 914 mm x 45.7 m

Marketing text HP 51631E Matný papír do tiskárny

:
The official marketing text of HP 51631E Matný papír do tiskárny as supplied by the manufacturer
- Speciální papír HP Special Inkjet Paper je úsporný papír ke každodennímu použití – ideální na prezentační grafiku s vysokým rozlišením.
- Speciální papír HP Special Inkjet Paper je úsporný papír ke každodennímu použití, určený k tisku trvanlivých obrázků v prezentační kvalitě s přesnými barvami, sytou černí a stejnoměrnými výplněmi ploch.
- Zářivě bílý povrch speciálního papíru HP Special Inkjet Paper je zárukou přesných živých barev s čistými a ostrými liniemi a vynikajícím kontrastem.
- Speciální papír HP Special Inkjet Paper nabízí vynikající využitelnost. Rychle schne a je odolný proti vodě a rozmazání.
Short summary description HP 51631E Matný papír do tiskárny:
This short summary of the HP 51631E Matný papír do tiskárny data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
HP 51631E, Matný, 111 x 111 x 949 mm
Long summary description HP 51631E Matný papír do tiskárny:
This is an auto-generated long summary of HP 51631E Matný papír do tiskárny based on the first three specs of the first five spec groups.
HP 51631E. Typ povrchu: Matný. Velikost obalu (š x h x v): 111 x 111 x 949 mm
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Vlastnosti
Typ povrchu*
The way that a product is finished e.g. paper can have a matt or gloss finish.
Matný
Hmotnost média*
The weight of the media used with this product.
90 g/m²
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
Weight of the packaged product.
4,82 kg
Další charakteristiky
Velikost obalu (š x h x v)
Dimensions of the packaged product (Width x Depth x Height).
111 x 111 x 949 mm
Jas tiskového materiálu
Measurement of the amount of reflected light and test method
96%
Bělost tiskového materiálu
Color measurement of media's surface and test method
110